Sinan Oğan CNN International'a konuştu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Haziran 1, 2023
Türkiye

Sinan Oğan CNN International’a konuştu

Türkiye'de ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan CNN International'a konuştu. 'Ben Kürt karşıtı değilim terör karşıtıyım' diyen Oğan, Oğan, Sığınmacılara yönelik sert politikalarına ilişkin soruya ise 'ABD polisi bir kaçak Türk yakaladığı zaman ne yapıyorsa biz de aynısını yapacağız' yanıtı verdi. Oğan ikinci turda hangi ismi destekleyeceklerine dair ise 'Desteklediğimiz tarafı kazandıracağız' dedi.

Türkiye’de ATA İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan CNN International’a konuştu. ‘Ben Kürt karşıtı değilim terör karşıtıyım’ diyen Oğan, Oğan, Sığınmacılara yönelik sert politikalarına ilişkin soruya ise ‘ABD polisi bir kaçak Türk yakaladığı zaman ne yapıyorsa biz de aynısını yapacağız’ yanıtı verdi. Oğan ikinci turda hangi ismi destekleyeceklerine dair ise ‘Desteklediğimiz tarafı kazandıracağız’ dedi.

Dünya Türkiye’deki gelişmeleri yakından takip ediyor.

2023’ün en önemli olaylarından birisi olarak gösterilen seçimin nabzını tutan pek çok televizyon ve gazete gelişmeleri anbean okurları ve izleyicileri ile paylaşıyor.


Hiçbir adayın yüzde 50’nün üzerine çıkamaması ile ikinci tura kalan seçimin sürpriz ismi olarak lanse edilen Sinan Oğan CNN International’a konuştu.

Becky Anderson’ın sorularını yanıtlayan Oğan, ‘Ben Kürt karşıtı değilim terör karşıtıyım’ dedi.

Oğan, Sığınmacılara yönelik sert politikalarına ilişkin soruya ise ‘ABD polisi bir kaçak Türk yakaladığı zaman ne yapıyorsa biz de aynısını yapacağız’ yanıtı verdi.

Oğan ‘ABD polisinin yaptığı ne kadar demokratikse bizimki de o kadar demokratik’ dedi.

Oğan ‘Desteklediğimiz tarafı kazandıracağız’ dedi ve şu an için netleşmiş bir kararın olmadığının altını çizdi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
1
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar