Magazin

Sıla coşkusu sürüyor 

 

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği Sıla’nın 7 günlük Harbiye konser serisinin dördüncüsü geçtiğimiz akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşti.

“On’dan Kalan Şarkılar” konserlerini 6 bölüme ayıran ve her bölümde ilişkinin bir dönemini anlatan Sıla, kavuştular kısmında seslendirdiği ‘Merhabalar’ şarkısındaki ‘Yalnızlık mahsun sinemalar’ sözlerinden sonra konuklar arasında bulunan Mahsun Kırmızıgül’e dönerek, “Aaa Mahsun burada, seni düşünerek yazmadık ama bundan sonra bu şarkıyı söylerken sen geleceksin aklımıza. Bizim için güzel bir anı oldu” dedi. Bu sırada ekranda gösterilen Mahsun Kırmızıgül ise gülümseyerek karşılık verdi.

Harbiye Açıkhava’daki her konseri için ayrı ayrı kıyafetler hazırlayan Sıla, 4’üncü gününde de yine göz kamaştırdı. Konserin ilk kısmında Douze Studio’dan kısa bir elbise tercih eden sanatçı, ikinci kısımda ise Alexandra Vauthier marka siyah uzun bir kıyafetle sahneye çıktı.

Hemen her konserine ünlü isimlerin de ilgi gösterdiği Sıla’nın dinleyicileri arasında, Aslı Enver, Ezgi Mola, Elçin Sangu, Yunus Özdike, Yalın, Gökçe Bahadır, Mahsun Kırmızıgül ile eşi Ece Binay, İsmail Filiz ve eşi Nurana Bagieva da vardı.
Başa dön tuşu