Magazin

“Sevimli Dostlarımız”la yürüdülerModanın kalbi, eğlence hayatının ritmini tutan Colosseum Club’da attı. Sokak hayvanlarına destek olmak, barınak, gıda, sağlık v.b hususlarda bir nebze olsun yardım toplayabilmek adına KKTC ve TC’den birçok ünlü isim podyumda muhteşem bir gösteri sundular.


Türkiye’den gönüllü olarak bu projeye destek olmak için gelen yıldız model Serhat Kaynarpınar, ünlü dizi ve sinema oyuncusu Kubilay Güleçoğlu podyumda sokak hayvanları için arz-ı endam ettiler. Konuk ünlü isimlere KKTC moda-medya-sanat camiasının hayvan sever yıldız isimleri de eşlik ettiler.


Ünlü ses sanatçıları İpek Amber, Demet Gencelli, Vasfiye Çakırtaş, organizatör ve modeller Pınar Wings, Vedat Esenboğa, Birsu Çelimcan, Gamze Deniz, tescilli güzel Esra Kaya, ünlü moda tasarımcısı Ali K. Yahi, saç tasarımcısı ve performans sanatçıları Emir Kasım, Mustafa İmam, her biri alanında isim yapmış ünlü manken ve fotomodellerin katılımıyla adeta bir yıldız yağmuru yaşandı.
Bu anlamlı gecede bulunmak ve “dostlarımız” için sosyal farkındalık yaratabilmek adına ünlü fotoğraf sanatçısı ve organizatör Tan Aykol’un teşvik ve davetiyle bir araya gelen sanatçılar, bu gibi etkinliklerin devamlılığı için sıklıkla yeni projelere imza atacaklarını belirttiler.
Girne de faaliyet gösteren, moda ve giyimde söz sahibi olan Elite Butik ve Kont Valentin markalarının birbirinden şık ve gösterişli giysileri, Afrika vahşi doğasından ilham alınarak yaratılan koreografi için kullanıldı. Gecede Expert Hair Club’ın yetenekli saç tasarımcıları muhteşem bir görselliğe imza attılar. Eğlence hayatının başarılı ismi, Colosseum Club’ın ünlü işletmecisi Mustafa Öztürk’ün katkı ve desteğiyle böylesine güçlü bir ekip, muhteşem bir show adına bir araya gelerek KKTC moda-sanat-medya alanında bir ilke imza attılar.

Başa dön tuşu