FutbolSpor

Sertoğlu’nun vekili Kamalı


KTFF’de tüzük gereği 4 yıllık süreliğine üçüncü kez başkanlık görevine getirilen Hasan Sertoğlu’nun yeni hedefi belediye başkanlığı 

1.BAŞKANVEKİLİ KAMALI OLACAK: Hasan Sertopğlu, ülkemizde gelecek yıl yapılacak olan yerel seçimlerde Lefkoşa Belediye Başkanlığı için aday olacak. Sertoğlu’nun belediye seçimlerinde aday olması durumunda seçim süresince ve kazanması halinde de KTFF başkanlığı görevini Ali Karavezirler’in yerine 1. Başkanvekili olacak olan Orçun Kamalı’nın üstelenecek

Okan KARADEMİR

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nda geçtiğimiz cuma günü yapılan Olağan Genel Kurul’da seçime tek aday olarak giren ve üçüncü kez başkanlık görevine getirilen Hasan Sertoğlu’nun yeni hedefi belediye başkanlığı.

Tüzük gereği 4 yıllık süreliğine üçüncü kez başkan olan Hasan Sertopğlu’nun, ülkemizde gelecek yıl yapılacak olan yerel seçimlerde Lefkoşa Belediye Başkanlığı için aday olacağı öğrenildi.

Sertoğlu’nun belediye seçimlerinde aday olması durumunda seçim süresince ve kazanması halinde de KTFF başkanlığı görevini Orçun Kamalı’nın yürüteceği açıklandı.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, yeni yönetimini 23 Haziran Cuma günü yapacağı yönetim kurulu toplantısında belirleyerek görev dağılımını yapacak.

Yeni dönemde 1. Başkanvekili Ali Karavezirler’in yönetimde görev almayacağı ve geçtiğimiz dönemde Dış ilişkiler Sorumlusu olarak görev yapan Orçun Kamalı’nın ise 1. Başkanvekili olacağı belirtildi.

Başkan Sertoğlu bu konuyu kulüplere de söyledi.

 Etiketler

Benzer Haberler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı