Sertoğlu, başkanlarla buluştu   - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Perşembe, Nisan 18, 2024
Spor

Sertoğlu, başkanlarla buluştu  

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu , 2021-2022 Futbol Sezonu’nun açılış maçında karşılaşacak Doğan Türk Birliği ve Cihangir kulüp başkanı  bir araya geldi.

Gerçekleşen görüşmede Covid-19 tedbirleri çerçevesinde stadyumlara girişlerle ilgili olarak uygulanacak kurallar irdelendi. Bu bağlamda Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi’nin aldığı son kararın eksiksiz bir şekilde gerek açılış maçında gerekse de sezon boyunca oynanacak olan tüm karşılaşmalarda uygulanacağı bir kez daha teyit edildi

 


Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, 2021-2022 Futbol Sezonu’nun açılış maçında karşılaşacak Doğan Türk Birliği ve Cihangir kulüp başkanı

Bir araya geldi

Toplantıya Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Başkanı Hasan Sertoğlu, 1.Başkanvekili Oktay Çocuk, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Çerkez ve Kulüpler Birliği Başkanı Aytaç Karavezirler, 2021-2022 Futbol Sezonu’nun açılış maçında karşılaşacak olan Doğan Türk Birliği’nin kulüp başkanı Bayar Piskobulu ve Cihangir kulüp başkanı Hüseyin Karavezirler katıldılar.

 

 Kararlar eksiksiz uygulanacak

Gerçekleşen görüşmede Covid-19 tedbirleri çerçevesinde stadyumlara girişlerle ilgili olarak uygulanacak kurallar irdelendi. Bu bağlamda Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi’nin aldığı son kararın eksiksiz bir şekilde gerek açılış maçında gerekse de sezon boyunca oynanacak olan tüm karşılaşmalarda uygulanacağı bir kez daha teyit edildi.

 

 İki başkandan da taraftarlara çağrı

Toplantıda yarın akşam saat 19.00’da Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı’nda oynanacak karşılaşma öncesinde Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu ve Cihangir Başkanı Hüseyin Karavezirler kurallara uyulması konusunda kendi takım taraftarlarına çağrıda bulunurken, kurallara maksimum seviyede uyulması konusunda kulüpler olarak çok hassas olduklarını vurguladılar.

Görüşmede yer alan tüm taraflar futbolun başlayıp kesintisiz olarak bitmesi noktasına büyük önem verdiklerini ifade ederek, bu konuda gerekli tedbir ve kararları almaktan çekinmeyeceklerini belirttiler.

 

 Polis ve belediyelerle işbirliği

Futbolun zarar görmemesi adına Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi kararlarına uymayan taraftarların kesinlikle içeriye alınmayacağı belirtilirken, gerek polis gerekse de belediyelerle işbirliği içerisinde sıkı bir denetimin uygulanacağı kaydedildi.

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Kulüpler Birliği Aytaç Karavezirler ve her iki kulüp başkanı bu konudaki hassasiyeti belirterek, aynı duyarlılığı tüm futbolseverlerden beklediklerini ifade etti ve yeni sezon öncesi tüm takımlara başarılar diledi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar