Serhatköy alt geçidi ile Mevlevi çemberi arasında kalan yol pazar günü trafiğe kapatılacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cumartesi, Eylül 23, 2023
Kıbrıs

Serhatköy alt geçidi ile Mevlevi çemberi arasında kalan yol pazar günü trafiğe kapatılacak

Akıncılar yolundaki tünelde Drag yarışı heyecanı yaşandı

Polis, Serhatköy alt geçidi ile Mevlevi çemberi arasında kalan yol güzergahının, pazar günü motosiklet drag yarışı  nedeniyle çift yönlü araç trafiğine kapatılacağını duyurdu.

 


Polis Basın Subaylığından yapılan yazılı açıklamada, Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu tarafından 3 Eylül Pazar günü 11.00-19.30 saatleri arasında, Lefkoşa-Güzelyurt ana yolunun Serhatköy Alt geçidi ile Mevlevi çemberi arasındaki yol güzergahında, çift şeritli yolda motosiklet drag yarışı düzenleneceği kaydedildi.  

 

Açıklamada, belirtilen tarih ve saatlerde söz konusu yolun araç trafiğine kapatılacağı belirtildi.

 

Lefkoşa ve Güzelyurt istikametlerinden gelen araçların ulaşımının Serhatköy güzergahından eski Lefkoşa–Güzelyurt anayolu üzerinden sağlanacağı kaydedildi.

 

Drag yarışı devam ettiği sürece bahse konu yol güzergahını kullanacak olan sürücülerin, kendileri ile yarışmacıların can ve mal güvenlikleri açısından yavaş ve dikkatli seyretmeleri, ayrıca trafik işaret ve işaretçilerine uymaları istendi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar