Magazin

“Seni Sevmeyen Ölsün” Kıbrıs’ta kliplendiTürk halk müziği sanatçısı Aysun Kaya’nın “Seni Sevmeyen Ölsün” şarkısının klip çekimleri ülkemizde devam ediyor. Pazartesi günü Tango To Buddha Restaurant&Bar’da başlayan çekimler dünde Girne bölgesinin gözde otellerinden Acapulco Resort Hotel’de devam etti. 
Ahmet VAMIKAysun Kaya’nın klip çekimlerine destek veren ve ev sahipliği yapan Esentepe Belediye Başkanı Cemal Erdoğan da klip setini ziyaret etti. Bugün Esentepe bölgesinin doğal güzellikleri arasında yapılacak olan çekimlerle klibin çekimi tamamlanacak. Aysun Kaya’nın klipinde rol alan H&V Ajans modellerinden Ceren Koşar, Burcu Ermin ve Betül Öztürk, yönetmen Avni Kütükoğlu’nun beğenisini kazandı.

Havadis Gazetesi klip setini ziyaret etti
Ünlü yönetmen Avni Kütükoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı klip, yaz aylarında Türkiye’nin ulusal müzik kanallarında yayınlanmaya başlanacak. Dün çekimlerin yapıldığı Acapulco Hotel’de klip setinin kapılarını Havadis Gazetesi’ne açan Avni Kütükoğlu, ülkemizde olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kaya: Umarım Kıbrıs bana da şans getirir
Aysun Kaya, Havadis Gazetesi Magazin ve Spor Müdürü Mustafa Özsoy’a albümünü hediye ederken, Mustafa Özsoy da sanatçıya şans diledi. Sanatçı Aysun Kaya, “Kıbrıs’ı çok sevdim, burası doğal güzelliği ile adeta cennetten bir parça gibi. Umarım Kıbrıs diğer ünlü birçok sanatçı gibi bana da uğur getirir” dedi.

Başa dön tuşu