Magazin

“Seni Seviyorum Adamım”


GİZEM KARACA’NIN İLK SİNEMA FİLMİ: 2011 Yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda ikinci olan Gizem Karaca, dizilerden sonra sinema filmiyle seyirci karşısına çıkacak. Karaca’ya başrolde Barış Kılıç eşlik ediyor

Yapımcılığını Kıbrıslı Galip Gültekin’in sahibi olduğu VTR Production’ın yaptığı, İstanbul ve Kuzey Kıbrıs’ta çekimleri gerçekleşen filmin yönetmenliğini “Araf, Cehennem, Bana Bir Soygun Yaz” filmleriyle tanınan ve çok yakında “Peri Masalı” filmi ile sinemalara konuk olacak Biray Dalkıran yapıyor.

Filmin senaryosunu “Gökhan Horzum ve Gül Abuz Semerci”ye ait

Filmin başrollerini “Eve Düşen Yıldırım”, “Emir’in Yolu” ve son olarak “Benim Hala Umudum Var” dizilerinde oynayan Gizem Karaca ve Barış Kılıç üstlendi.
Kostüm tasarımcılığını Elif Uysal’ın yaptığı filmin müziklerini Burçin Benli’nin, söz yazarlığını ise Can Atilla yaptığı Türkiye Kültür Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü Destekleme Fonu’nun desteğiyle çekilecek filme, Kuzey Kıbrıs’tan da Başbakan Yardımcılığı ve GAÜ destek veriyor.
Filmde Gizem Karaca ve Barış Kılıç’ın yanı sıra Orçun Kaptan, Serhat Özcan, Aslı Omağ, Aslı Bankooğlu, Mahir Günşıray, Asuman Dabak, Gökçe Suyabatmaz, Erdal Küçükkömürcü, Ayşen Gruda, Yıldız Kültür, Murat Serezli ve Görkem Yeltan yer alıyor.

Adamızın dört bir yanında çekimler sürüyor
Ülkemizin doğal güzelliklerinin beyazperdeye taşınacağı “Seni Seviyorum Adamım” isimli aşk filminin çekimleri, Girne’nin Zeytinlik köyünde başlamıştı. Filmin çekimleri Girne, Bellapais, Lefkoşa gibi bölgelerde tüm hızıyla devam ediyor.
Filmin tanıtım yemeği yarın akşam
TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ile KKTC Başbakan Yardımcılığı desteği ve Girne Amerikan Üniversitesi iş birliğiyle gerçekleştirilen, ülkemizde çekimleri devam eden, “Seni Seviyorum Adamım” filminin tanıtım yemeği yarın akşam Merit Crystal Cove Hotel & Casino Lambusa Balık Restaurantı’nda saat 19.30’da gerçekleşecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı