Seks İşçisi Gibi Hissediyordum - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Şubat 7, 2023
Magazin

Seks İşçisi Gibi Hissediyordum

Dini inançları nedeniyle modelliği bırakan Kylie Bisutti, moda endüstrisinde çalışırken ‘seks işçisi’ muamelesi gördüğünü açıkladı.

İç çamaşırı markası Victoria's Secret'in eski modeli Kylie Bisutti, katıldığı televizyon programında yaşadığı zorlukları ve kariyerini neden sonlandırdığını anlattı.
Dinsel inançlarından dolayı modelliği bıraktığını belirten Bisutti, "Sömürülüyordum. Seks işçisi gibi hissediyordum" dedi. 23 yaşındaki manken, 53 kilogram olmasına rağmen şişman olarak görüldüğünü anlattı. Bisutti, "Tanrı kalbimdekileri çok geç olmadan değiştirdiği için minnettarım" dedi.


Bisutti, 'Ben Bir Melek Değilim: Victoria's Secret Modelliğinden Rol Modelliğe' adlı kitabında dindar bir model olarak yarı çıplak pozlar verdiğinde 'bir et parçası' gibi hissetiğini belirtiyor.

Bisutti'nin açıklamaları Victoria's Secret'ı kızdırmakta geçikmedi. Bisutti, hedefinde Victoria'a Secret olmadığını tüm moda endüstrisinin genç kızları sömürdüğüne dikkat çekti. Bisutti, mankenlik ajanslarını örnek göstererek "Çok zayıf olmak için büyük bir baskı var. Kilo vermek için sağlıksız şok diyetleri uyguladım" açıklamasını yaptı.

2 yıl önce modelliği bırakan Bisutti, eşiyle birlikte Montana'da yaşıyor.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar