Magazin

Şarap kulübüne özel geceLa Rezerva Kuzey Kıbrıs Şarap Kulübü kendilerine özel düzenlenen gecede bir araya geldi.  İtalyan prosecco ve rose şarapları tanıtılırken, şarap kulübü üyelerine özel La Rezerva’nın sunacağı hizmetlerden faydalanacakları ve özel avantajlar kazanacakları özel kartlar takdim edildi.
Bu kartlar sayesinde indirimli şarap alımları, şarap kulübünün düzenlediği bağ bozum gezileri, üyelerin özel günlerde ücretsiz ağırlanması gibi hizmetler yer almakta.
6 aylık dönem içerisinde 8 sınıf mezun eden La Rezerva Kuzey Kıbrıs Şarap Kulübü yaz sezonuna girerken 16 Eylül’de yeniden kurslarına başlayacağının da müjdesini verdi.
Gecede konuşma yapan La Rezerva ve Kerembey Grup Direktörü Özdal Kerem, amaçlarının Kıbrıs’ta şarap sever dostların bir araya gelmesini sağlamak, toplumun şarap kültürünü geliştirmek olduğunu belirtirken kapılarının da yeni üyelere her zaman açık olduğunu belirtti.
Gecede iş dünyası ve basın da yer alırken konuklar tarafından da şiirler de okundu. La Rezerva Kuzey Kıbrıs Şarap Kulübü direktörü Özdal Kerem de gecede şiirler okudu. Ayrıca gecede Nazım Hikmet de anıldı… 


ŞARAPLARI TATTILAR… La Rezerva Kuzey Kıbrıs Şarap Kulübü üyelerinin bir araya geldiği gecede konuklar posecco ve rose şaraplarının tadına baktılar

Başa dön tuşu