Magazin

Şampiyonluk yürüyüşü başladı


“CİHANGİR MAÇI İLE ÇIKIŞ BAŞLAYACAK”: Küçük Kaymaklı’da önceki akşam düzenlenen dayanışma gecesinde konuşma yapan başkan Ali Başman, müzelerinde bir eksiklik olduğunu ve kazanılacak şampiyonluk kupası ile bu boşluğu da dolduracaklarını söyledi. Ali Başman, “Bugün oynanacak olan Cihangir maçında alınacak galibiyet ile şampiyonluk yürüyüşü başlayacak” dedi

100 BİN TL KATKI: Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun yanı sıra milletvekili, belediye başkanı ve parti başkanlarının katıldığı gecede 100 bin TL gelir elde edildi

Başkentin yeşil-siyahlı kulübü Küçük Kaymaklı’da önceki akşam kulüp lokalinde rakı gecesi organize edildi.
Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Spor Bakanı Serdar Denktaş, UBP Genel Başkanı Hüseyin Özgürgün, UBP Milletvekili Ersin Tatar, UBP Milletvekili Faiz Sucuoğlu,  LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ve çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı gecede 100 bin TL katkı toplandı.

Gecede konuşma yapan kulüp başkanı Ali Başman geceye katılıp katkı koyan herkese teşekkür ederken müzelerinde bir eksiklik olduğunu ve kazanılacak şampiyonluk kupası ile bu boşluğu da dolduracaklarını belirtti.

Ali Başman, bugün başlayacak olan futbol liglerinin ikinci devresi ile Cihangir maçına çıkacaklarını, maçı kazanıp şampiyonluk yürüyüşünün başlayacağına vurgu yaptı.

Ali Başman, Küçük Kaymaklı Kulübü’ne katkı koyan Yakın Doğu Bank, İktisatbank, Erol Atakan, Galip Bozalp ve Aydın Güler’e teşekkür plaketleri takdim etti.

Kaymaklı Kulübü dayanışma gecesinde sahne alan Rüya Seven ve Serdar Kavaz söyledikleri şarkıları ile konukları eğlendirdiler.
 

(Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL)Başa dön tuşu