Spor

Şampiyon DumlupınarOkan KARADEMİR

Minikler, KKTC Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Mehmet Kemal Deniz Anı Futbol Turnuvası”nda mücadele etti
TÜM MAÇLARINI KAZANDI:Göçmenköy Spor Kulübü Tesisleri’nde önceki gün gerçekleşen turnuvada 2005-2006 doğumlu minikler karşılaştı. Turnuvada Dumlupınar tüm maçlarını kazanarak birinciliği elde ederken Göçmenköy ikinci, Galatasaray ise üçüncü oldu

KKTC Beşiktaş Taraftarları Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen “Mehmet Kemal Deniz Anı Futbol Turnuvası” tamamlandı.

Göçmenköy Spor Kulübü Tesisleri’nde önceki gün gerçekleşen turnuvada 2005-2006 doğumlu minikler kıyasıya mücadele etti.

dumlupınar1

Organizasyonda Beşiktaş Futbol Okulu, Galatasaray Futbol Okulu, Küçük Kaymaklı, Göçmenköy, Dumlupınar Gençlik Gücü, Dikmen Spor Kulübü ve Altınordu takımları mücadele etti.

Turnuvada Dumlupınar takımı üstün bir başarı göstererek kalelerinde hiç gol görmeden tüm maçlarını kazanarak birinciliği elde etti. Göçmenköy’ün ikinci, Galatasaray’ın ise üçüncü olduğu turnuvada en centilmen takım ödülü de Küçük Kaymaklı’ya verildi.

Etkinlikte ayrıca Algım Özel Eğitim öğrencileri de maç yaparak turnuvaya renk kattılar.

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde tüm katılımcılara sertifika, madalya ve dereceye giren takımlara kupaları KKTC Beşiktaş Taraftarları Derneği yetkilileri tarafından takdim edildi.

Başa dön tuşu