Saleh, bomba gibi geliyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 3, 2024
Magazin

Saleh, bomba gibi geliyor

Aslen Arap kökenli olup yaşamını adamızda sürdüren başarılı ve seksi sanatçı Reyhan Saleh yepyeni albümü ve sinema filmi ile piyasaya bomba gibi düşmeye hazırlanıyor
Dubai, Sarjahe doğumlu, sesi ve fiziği ile dikkat çeken sanatçı Reyhan Saleh yepyeni albüm ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Aslen Arap kökenli olan Saleh üç dil biliyor. Bunun avantajını kullanan güzel sanatçı üç yeni parçadan oluşan albümde İngilizce, Türkçe ve Arapça şarkılara yer verdi.
İkisi hareketli biri slow olan parçalardan hareketli İngilizce-Türkçe “Seksi Girl Parti”, slow Arapça “Habekk” ve yine hareketli Türkçe Arapça şarkısı “Anladın Canım” yer alıyor.
Saleh bu hafta Arapça şarkısı “Habekk” için bir de adamızda klip çekecek. Albüm Acun Yapım tarafından mayıs ayında piyasaya çıkacak. Klip Arap ülkelerinde ve Türkiye’de de ekranlara gelecek.

Oyunculuğunu gösterecek
Çekimleri adamızda gerçekleşecek, Acun Yapımcılık tarafından 90 dakikalık bir de filmde oynayacak olan Saleh, “Pişti” adlı filmde Cem Kılıç’la başrol oynayacak.
Çekimler için pazartesi günü adamıza gelecek ekipte Acun Yapım çalışanları yanında filmde rol alacak isimlerden Cem Kılıç, Levent İnanır da olacak.
Sunuculuk, mankenlik, foto modellik oyunculuk derken Saleh şimdi de oyunculuğa el attı.
Güzel sanatçı geçmişte oyunculukta gösterdiği performansı bakalım yeni çıkaracağı albümünde de gösterebilecek mi?
Bilindiği gibi Saleh Türkiye’de geçmişte gerek dizilerde gerek sinema filmlerinde rol almıştı.


HEM ALBÜM, HEM FİLM… Güzel sanatçı Reyhan Saleh, çekimlerine bu hafta adamızda başlanacak olan “Pişti” filminde başrol oynayacak. Saleh’in mayıs ayında ise yeni albümü piyasada olacak…
 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar