Magazin

Salamis Reggea çılgınlığına kapıldı


 

 

 

INNER CIRCLE İLE COŞKULU AÇILIŞ:

  1. Uluslararası Mağusa Kültür ve Sanat Festivali, Salamis Antik Tiyatro’da Inner Circle konseriyle muhteşem bir açılış gerçekleştirdi

 

Ülkemizin kapsamlı kültür sanat organizasyonu Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali, dünyaca ünlü Reggea grubu Inner Circle’ın Salamis Antik Tiyatro’daki konseriyle muhteşem bir şekilde açıldı.

  1. Uluslararası Mağusa Kültür-Sanat Festivali’nin açılışında Inner Circle grubu bir an bile düşmeyen enerjisi ve muhteşem performansı ile izleyicileri adeta büyüledi. Sahnede kaldıkları 2 saat süresince en güzel Reggea şarkılarını seslendiren grup, kendilerine ait en çok bilinen şarkıları “Bad Boys” ve “La la long”, Beatles’ın “Let it be” şarkısıyla büyük coşku yaşattı. Grup ayrıca Michael Jackson ve Ed Sheeran’ın şarkılarını da söyledi.

 

Sırada Ahmet Aslan & Erdal Erzincan konseri

Festival kapsamında, yarın Othello Kalesi’nde Türkiye’nin ünlü sanatçıları Ahmet Aslan – Erdal Erzincan’nın konseri,4 Eylül Salı akşamı KKTC Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası, T.C. Devlet Çoksesli Korosu’ndan CARMINA BURANA, 5 Eylül Çarşamba akşamı Othello Kalesi’nde, Kemal Sunal’ın eşi Gül Sunal “Gül Sunal Ölümsüz Komedyen Kemal Sunal’ı Anlatıyor” standup gösterisi, 7 Eylül Cuma akşamı Othello Kalesi’nde geleneksel Kıbrıs kıyafetlerinin sergileneceği “BİR KIBRIS DESTANI” adlı bir Gala Defilesi, 11 Eylül Salı akşamı Salamis Antik Tiyatro’da, Okan Ersan’ın “Okan Ersan & Noise Adventure (The German – Music Project) konseri, 12 Eylül akşamı Salamis Antik Tiyatro’da Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Teoman konseri yer alıyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı