Magazin

Sahneye “Açık Mikrofon” kuracaklarBKM MUTFAK’TAN STAND-UP GÖSTERİSİ: Girne’deki Merit Royal & Premium Hotel BKM Mutfak Açık Mikrofon Stand-up Gösterisi ile bu gece konukları gülmekten kırıp geçirecek


Merit Royal & Premium Hotel bünyesinde hizmet veren Maxim Royal konukları Açık Mikrofon ile eğlenceli bir tufana davet ediyor. BKM Mutfak Açık Mikrofon Stand up Gösterisi, en iyi komedyenleri ile ilk kez ülkemize geliyor.

4 Komedyen, 2 perdeye bölünmüş stand-up gösterileri ile bu akşam saat 21.00’de Maxim Royal sahnesinde olacak. Gecede Stand-up’ın sevilen yüzlerinden BKM Mutfak Çarşı ve “Güldür Güldür”de sergilediği başarılı performanslarla adından söz ettiren Onur Gökçek, Türkiye’nin birçok sahnesinde kendine has hikâyeleri paylaşan ve Stand-up gösterileriyle dikkat çeken komedyen Cem İşçiler, ülkenin ilerleyen mizahına, sahnede durularak da katkıda bulunabileceğine inanan ünlü komedyen Cihan Talay ve yetenek Sizsiniz Türkiye’de yaptığı stand up gösterisiyle Youtube’da milyonlara ulaşıp adını duyuran Yusuf Bilal Altıntaş performans sergileyecek.

Başa dön tuşu