Magazin

Rüya gibi eğlence


Eğlence sektöründe alışılagelmişin dışında farklı eğlence konseptiyle eğlence severlere kapılarına açan  Cage Club, bir ilki daha gerçekleştirerek dünyanın en ünlü şov gruplarından Pablo Menez (The Gothic Circus)’u Kıbrıslı eğlence severlerle buluşturdu.

20 yıldır eğlence sektöründe ün yapmış olan İbiza, Dubai, Fransa ve İngiltere gibi eğlencenin kalbinin attığı ülkelerin en iyi eğlence kulüplerinde performans sergileyen Pablo Menez (The Gothic Circus),  geçtiğimiz hafta sonu Cage Club’ı adeta coşturdu.
Dünya turnesinde olan şov grubu, İbiza Privilage Club açılışının ardından ayağının tozuyla Cratos Premium Hotel bünyesinde bulunan Cage Club’da şovlarıyla adeta nefesleri kesti.
Cage Club için rüya gibi bir şov programı hazırlayan “Gothic Circus” sahnede 250’den fazla kostüm kullanarak her sene şovlarını yeniliyor.
Hafta sonu eğlence severlerin tıklım tıklım doldurduğu Cage Club, Gothic Circus’un özel şovları ve mekanın resident DJ’leri Emrah Polat- Umut Özsoy’un setleriyle rüya gibi bir gece yaşattı.
Doğulu ve Sokollu’nun Kıbrıs kaçamağı
Türkiye’nin iki ünlü dizisinde oynayan iki yakışıklı aktör Fatih Harbiye dizisi başrol oyuncusu Kadir Doğulu ile Kurt Şeyit ve Şura’da oynayan Birkan Sokollu,  Kıbrıs’ta yaşayan ve YDÜ basket takımında oynayan Halil Kutruza ve eşi  Cranberries Dance & Gym’in direktörü Eda Kutruza ile bir aradaydı. Cage Club’da eğlenmeyi tercih eden arkadaşlar bol bol sohbet etmeyi de ihmal etmedi

 Fotoğraflar: Mustafa ŞENAL

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı