Rock Festivali coşturacak - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Nisan 23, 2024
Magazin

Rock Festivali coşturacak

15.00’TE KAPI AÇILACAK: Rock’n Cyprus’ta sahneyi ilk olarak saat 16.00’da Fikri Karayel alacak ve festival 23.00 sahne alacak olan Mor ve Ötesi konseri ile tamamlanacak. Festivalde sırasıyla, Fikri Karayel, Grup Frekans, Pinhani, Manga ile Mor ve Ötesi sahne alacak. Konser aralarında DJ Umut Özsoy performans sunacak

Eğlence dünyası KKTC’de ilk kez Opel ve Nethouse ana sponsorluğunda gerçekleşecek Rock’n Cyprus ile 2013 yazına bu gün veda etmeye hazırlanıyor.
“Trafik Kazalarına Dur Diyelim” sloganı ile trafik kuralları ile ilgili farkındalık da yaratacak Opel ve Nethouse ana sponsorluğunda gerçekleşecek Rock’n Cyprus müzik festivalinde Türkiye ve KKTC’nin önde gelen Rock grupları ve sanatçıları sahne alacak.


Telsim’den bedava bilet
Telsim, gençler arasında “efsane” olan Özgür Genç tarifesinde Her Yöne veya 5 GB internet paketi alanlara, Telsim’in iletişim sponsoru olduğu Kıbrıs’ın ilk Rock Festivali’ne giriş bileti hediye ediyor. Özgür Genç Her Yöne faturalı veya 400 kontör paketi 26 TL. Pakette, “grup içi sınırsız konuşma, Türkiye ve yurt dışı paketlerde yüzde 25 ek dakika konuşma, her yöne 100 dakika konuşma (Türkiye ve dünya), her yöne 1000 SMS, 500 MB + 500 MB internet, arayanlar dinlesin 3 ay bedava, bedava Twitter ve Facebook bulunuyor. Telsim, 26 TL olan paketi alanlara, 50 TL’lik konser biletini hediye ediyor.

KKTC’nin ilk Rock Festivali
Jasmine Court Hotel Green Garden’da bugün düzenlenecek Rock’n Cyprus, KKTC’nin ilk Rock Festivali olama özelliği taşırken festival’de Mor ve Ötesi, Manga, Pinhani, Grup Frekans ve Fikri Karayel sahne alacak. DJ Umut Özsoy’un da setleri ile performans sergileyeceği Rock’n Cyprus’ta ilk sahneyi saat 16.00’da Fikri Karayel alırken festival 23.00’te sahne alacak Mor ve Ötesi konseri ile sona erecek.

Cyprus’ta sahneyi ilk olarak saat 16.00’da Fikri Karayel alacak ve festival 23.00 sahne alacak olan Mor ve Ötesi konseri ile tamamlanacak.
Festivalde sırasıyla, Fikri Karayel, Grup Frekans, Pinhani, Manga ile Mor ve Ötesi sahne alacak. Konser aralarında DJ Umut Özsoy performans sunacak.
Rock severler Rock’n Cyprus bilet satış rezervasyonları, ulaşım, program detayları ve diğer etkinlikler ile ilgili detaylı bilgiye www.rockncyprus.net web adresinden ulaşabilecekler.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar