Riverside Garden Resort Otel'de,14 Mart Tıp Bayramı neşe ile kutlandı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mart 26, 2023
Yaşam

Riverside Garden Resort Otel’de,14 Mart Tıp Bayramı neşe ile kutlandı

Riverside Garden Resort Otel

Riverside Garden Resort Otel e bahar geldi, 45000 metrekare otelin bahçelerindeki çiçekleri açtı, portakal ve limon ağaçlarından toplanıp katkısız ve taze üretilen portakal suyu ve limonata ikramları ile otelin A’la Carte Restoranında yep yeni leziz tatlar servis edilmeye başlandı.

Riverside Garden Resort Otel


Bu sezon özel organizasyonlar ile de iddialı olan Riverside Garden Resort Otel, 14 Mart Tıp Bayramı’nda değerli sağlık çalışanları ve akademisyenleri ağırladı. Solist Bikem Tunar ın eşsiz yorumu ve ritm de Mulla Gül ile Nostalji Akustik program eşliğinde çok eğlenceli , yemekli özel kutlama organizasyonu gerçekleşti.

Riverside Garden Resort Otel

Otel yönetimi bu özel günün anlamına ithafen “Hayatlarımızı emanet ettiğimiz, tüm zorluklara rağmen görevlerini fedakarca yerine getiren sağlık çalışanlarımızın ve sağlık çalışanları yetiştiren değerli tıp fakültesi hocalarımızın Tıp Bayramı nı içtenlikle kutlarız” şeklinde mesaj paylaştılar. Eğlence ve lezzet dolu organizasyondan misafirlerin mutlu fotoğrafları sosyal medya hesaplarında da yayınlandı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
1
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar