Rekortmene sürpriz parti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Şubat 25, 2024
Magazin

Rekortmene sürpriz parti

Okan KARADEMİR

Atletizmde 100 ve 200 metre branşlarında hem ülkemizde hem Türkiye’de birçok kez rekorlara imza atan, Türkiye’de atletizmin en lokomotif takımı ENKA ve Türkiye Milli Takımı adına da uluslararası yarışmalarda boy göstererek gurur kaynağımız olan Yiğtican’a 21. yaş gününde sevenleri sürpriz bir parti hazırladı.
Yiğitcan’ın bu denli başarı elde etmesinde her zaman yanında bulunan özellikle ailesi ve antrenörü Celal Keleş,  geçtiğimiz gün Beylerbeyi’nde bulunan evlerinde rekortmen atlet adına sürpriz bir doğum günü partisi düzenlediler.
Spor basınında her fırsatta milli atletin haberlerini sayfalarına taşıyan gazetemiz HAVADİS’in de davet edildiği sürpriz partiye, sevenleri yanında atletizmde ülkemizin önemli antrenörlerinden Reşat Oğuz ve eşi Candeğer Oğuz da katılarak Yiğitcan’ın mutluluğunu paylaştılar.
Sürpriz parti karşısında büyük mutluluk yaşayan Yiğtican’a atletizm pisti ve atletlerin yer aldığı bir doğum günü pastası hazırlanırken, rekortmen milli atlet bu özel gününde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerini sundu.
Yiğitcan yaptığı açıklamada, bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini sunarken, çalışmaktan vazgeçmeyeceğini, her zaman çıtayı daha yukarıya taşıyacağını ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğini belirtti.


Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar