BasketbolSpor

Potada zor geceBasketbol Erkekler Süper Ligi’nde GAÜ ile Koopspor ilk devrenin son maçına çıkıyorlar. Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak

KOÇLAR UMUT DOLU

Kritik maç öncesinde GAÜ Antrenörü Kadri Alagöz, hedeflerinin kendi oyunlarını oynayarak Koop’u yenmek olduğunu belirtirken Koop Antrenörü Emrah Güven ise agresif oynayarak oyunu kontrol altına alıp kazanmak istediklerini açıkladı

Tonguç KOTAK

Basketbol Erkekler Süper Ligi’nde Girne Amerikan Üniversitesi ile Koopspor ilk devrenin son maçına çıkıyorlar.
Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 19.00’da başlayacak.
Girne Amerikan Üniversitesi Antrenörü Kadri Alagöz ile Koopspor Antrenörü Emrah Güven, kritik maç öncesinde Havadis’e değerlendirmede bulundu.

Alagöz: “Büyük galibiyetlerin zamanı geldi”

GAÜ Antrenörü Kadri Alagöz maçla ilgili şunları söyledi; “Bu yıl çıktığımız her maçta kendi oyunumuzu oynayarak kazanmayı hedefliyoruz. Koopspor maçında da aynı hedef doğrultusunda mücadele edip kazanmak istiyoruz. Maç sonuna kadar tüm enerjimizi ortaya koyarak hızlı ve mücadeleci oyunumuzla basketbol adına tüm güzellikleri sahaya yansıtmaya çalışacağız. Takımıma bu konuda güveniyorum. Bu akşam sahadan galip olarak ayrılacağız. Artık büyük galibiyetlerin zamanı geldi. Koopspor’a da başarılar dilerim. Kazanan basketbol olsun.”

Güven: “Kazanmak istiyoruz”

Koopspor Antrenörü Emrah Güven’in açıklamaları ise şu şekilde; “Ligde ilk yarının son maçını yine deplasmanda oynuyoruz. Rakibimiz GAÜ çok iyi ve genç oyunculardan kurulu iyi bir takım. Özellikle kendi sahalarında iyi basketbol oynuyorlar. Bu hafta iyi çalıştığımızı düşünüyorum. Sert ve agresif oynayarak oyunu kontrol altına alıp kazanmak istiyoruz.”


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı