BasketbolSpor

Potada başkanlar buluştu

Basketbolda, çalıştayın ardından federasyon başkanının çağrısı üzerine dün Süper Lig’de yer alan 4 takımın başkanları bir araya geldi

 

SON DURUMU KONUŞTULAR:

Federasyon Başkanı Ahmet Sütçü’nün daveti ile Süper Lig’de yer alan Yakın Doğu Üniversitesi, Koopspor, Lefke Avrupa Üniversitesi ve Girne Amerikan Üniversitesi kulüp başkanları bir araya geldi

 

Basketbolda geçtiğimiz hafta yapılan çalıştayın ardından dün de federasyon başkanının çağrısı üzerine Süper Ligde yer alan 4 takımın başkanları bir araya geldi.

Eziç Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Basketbol Federasyonu Başkanı Ahmet Sütçü, Yakın Doğu Üniversitesi Kulübü Başkanı Hakan Atamtürk, Koopspor Kulübü Başkanı Talat Yalkut, Lefke Avrupa Üniversitesi Kulübü Başkanı Dr.Akın Celatoğlu ve Girne Amerikan Üniversitesi Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Kenan Güvensoy katıldılar.

 

Yol haritası konuşuldu

Ahmet Sütcü başkanlığında gerçekleşen toplantıda 4 kulüp yetkilisi ile 2018-2019 sezonunda uygulanacak olan yeni sisteni konuştu.

Kulüp yetkilileri, Sütçü’den çeşitli konularda da görüş alış verişinde bulunarak yeni sezonda uygulanacak sistem konusunu da masaya yatırdılar.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı