Polis Genel Müdürlüğü personeli 2 bin fidan dikti - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Eylül 24, 2023
KıbrısSürmanşet

Polis Genel Müdürlüğü personeli 2 bin fidan dikti

Polis Genel Müdürlüğünde görevli 350 personel tarafından, 2000 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.
Polis Genel Müdürlüğünde görevli 350 personel tarafından, 2000 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.
21 Haziran 2022 tarihinde, Mersinlik bölgesinde meydana gelen orman yangını sonucu yanarak zarar gören alanın yeniden ağaçlandırılıp yeşermesine katkı yapmak adına bugün, Polis Genel Müdürlüğünde görevli 350 personel tarafından, 2000 adet fidanın dikimi gerçekleştirildi.
Mersinlik’te meydana gelen yangın geniş bir ormanlık alana yayılmış ve 23 bin dönümlük alan içerisindeki çok sayıda ağaç yanarak zarar görmüştü.
Polis Genel Müdürlüğü personeli tarafından gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine, Polis Genel Müdür Vekili Kasım KUNİ ve İlçe ve Bölüm Müdürlerinin yanı sıra, Polis Teşkilatının çeşitli birimlerde görev yapan polis, itfaiye ve sivil hizmet görevlileri ile Polis Okulu Müdürlüğünde temel eğitimlerini görmekte olan polis ve itfaiye aday adayları katıldı.
Etkinlikte konuşan Polis Genel Müdür Vekili Kasım KUNİ; Polis Teşkilatı’nın halkın can ve mal güvenliğini sağlamasının yanı sıra, böylesi afetlerde de yaraların sarılması için halkın yanında olduklarını ve her türlü katkıyı yapmaya devam edeceklerini belirtti.
PGM Vekili Kuni ayrıca, daha yaşanabilir bir çevre için herkesi yangınlara karşı daha bilinçli ve duyarlı olmaya davet etti.
Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar