Polis gece kulübünü bastı! - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Cuma, Ocak 27, 2023
Kıbrıs

Polis gece kulübünü bastı!

Polis gece kulübünü bastı!

FUHUŞTAN İKİ KİŞİ TUTUKLANDI

Geçitköy’de faaliyet gösteren “Titanic” isimli gece kulübünde  dün akşam iki kişi fuhuştan tutuklandı.


Polisten yapılan açıklamaya göre, gece kulübünde yapılan kontrolde, H.T. (E-57)’nin, gece kulübü çalışanı A.K.(E-31) ile konsomatris İ.M.(K-23) ile 150 TL para karşılığında fuhuş yapmak konusunda anlaşarak fuhuşa teşvik ve fuhuş yoluyla kazanç temin etmek suçlarını işlediler. Adı edilenler tutuklandı.

SERADAN ÜRÜN ÇALDI

Gazimağusa’da yanında çalıştığı kişiye ait seradan  ürün çalıp satan kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 2012 yılı Kasım ayı ile 2013 yılı Nisan ayı içerisinde, S.Ü.(E-47), çalışanı olduğu İbrahim Koruk’a ait sera içerisinde yetiştirilen ve miktarı tespit edilemeyen sebze ürünlerini çalıp, Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir sebze toptancısına satarak henüz tespit edilemeyen miktarda parayı sahtekarlıkla temin etti. S.Ü. tutuklandı.

İKAMETGÂHTAN HIRSIZLIK

Bahçeler-İskele’de, Ramadan Batmaz’a (E-47) ait ikametgâhın üst katında bulunan açık balkon kapısından içeriye giren hırsızlar,  bin 500 TL, 600 Sterlin nakit parayı, muhtelif ziynet eşyalarını, bir adet kredi kartını ve bir adet siyah renk deri para cüzdanını çaldı.

HİLE İLE HIRSIZLIK

Polis açıklamasına göre, Vadili'de ise, 2013 yılı Şubat ayı içerisinde, U.R.(E-43), Şöhret Tözüner’e satmış olduğu toplam 16 TL değerindeki muhtelif meyve ve sebzelere karşılık almış olduğu 100 TL nakit parayı, bozdurup üstünü getireceği beyanında bulunup para üstü olan 84 TL nakit parayı çaldı.

U.R hakkında yasal işlem başlatıldı.

KIZ ARKADAŞINDAN AYRILAN SALDIRIYOR

Lefkoşa’da dün meydana gelen iki ayrı olayda; biri kendinden ayrıldığı gerekçesiyle kız arkadaşını, evini basarak, döverken; diğeri kendinden ayrılan kız arkadaşının arabasının camını kırdı.

Polisten yapılan açıklamaya göre, A.A.(E-23), kendisinden ayrıldığı gerekçesiyle kız arkadaşı F.N.K.‘in kalmakta olduğu dairenin  kapısını ayağıyla vurup kırarak hasara uğrattıktan sonra içeriye girip adı edilenin muhtelif yerlerine elleriyle vurmak suretiyle ciddi şekilde darp etti.

N.Ö.(E-26) ise, kendisinden ayrıldığı gerekçesiyle eski kız arkadaşı T.A’in kullanımındaki  arac ile seyir halinde iken taş atmak suretiyle adı edilenin aracının sol ön yan kapı camının kırılmasına neden oldu.

A.A. ve N.Ö. tutuklandı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar