Podyuma yaz yeniden geldi

9 Ekim 2013 Çarşamba | 14:18
Kıbrıs Town Houses

2ÜNLÜ MANKENLER ABAZOĞLU DEFİLESİNDE: Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da yer alan Cengiz Abazoğlu defilesinde Abazoğlu’nun 2014 yaz kreasyonu sergilendi. Defilede birbirinden ünlü isimlerden Ebru Şallı, Çağla Şikel, Wilma Elles, Yolente Cabau, Özge Ulusoy, Chloe, Gül Gölge Saygı gibi isimler yer aldı

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’un ikinci gününde ilk olarak “DB Berdan” defilesi düzenlendi.
Kuruçeşme Arena’da gerçekleştirilen etkinlikte, DB Berdan 2014 ilkbahar-yaz kreasyonu moda severlerle buluştu. Moda tasarımcısı anne-kız Deniz ve Begüm Berdan’ın tasarladığı kıyafetler, Türk dünyasında kutlanan mevsimlik bayramlardan olan “Hıdırellez” yorumu taşıyor. Baharın gelişini çok parçalı kombinasyonlar ve desen birliktelikleri ile kutlayan tasarımlar arasında dijital baskılı yüksek belden açılan tam daire elbiseler, baskılı kalem etekler, avant-garde sokak stiline uygun motorcu ceketleri de yer aldı. Asu Aksu’nun tasarımlarının moda severlerle buluştuğu etkinlikte, ayrıca Emre Erdemoğlu’nun 2014 ilkbahar-yaz kreasyonu görücüye çıktı. Özellikle pembe renkli takım elbiselerin dikkati çektiği defilede, birbirinden farklı kombinasyonlar meraklıları için sergilendi.

Abazoğlu kreasyonu sahnede
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da modacı Cengiz Abazoğlu’nun 2014 ilkbahar-yaz kreasyonu “Revan” Kuruçeşme Arena’da sergilendi. Defilede, ünlü isimlerden Ebru Şallı, Çağla Şikel, Wilma Elles, Galatasaraylı oyuncu Sneijder’in eşi Yolenthe Cabau, Özge Ulusoy, Chloe , Gül Gölge Saygı da yer aldı.
(Mersedes 1..2..3)
Çağla Şikel, Ebru Şallı, Yolanthe, Wilma Elles, Özge Ulusoy, Chloe, Gül Gölge Saygı )

***

***

***