Pile’de Tehdit!

14 Ekim 2013 Pazartesi | 13:52
Pile'de Tehdit!
Kıbrıs Town Houses

PİLE’DE AV TÜFEĞİYLE ATEŞ EDİLEN KİŞİ YARA ALMADAN KURTULDU

Pile’de alacak-verecek tartışmasında bir kişiye av tüfeğiyle ateş açıldı. Saldırı sırasında yere yatan Hüseyin Küçükbergamalı olaydan yara almadan kurtuldu.

Polis Basın Bülteni’ne göre, bugün saat 01.00 sıralarında Pile’de “Best Friend “ isimli iş yeri içerisinde, Pile’de sakin V.A. (E-55), Hüseyin Küçükbergamalı ile alacak-verecek yüzünden tartıştığı esnada tasarrufunda bulundurduğu av tüfeğiyle önce dört el havaya ateş açtı, sonra da binanın penceresine ateş açarak camı kırdı.

Kapının camlarını kırarak içeri giren V.A,  Küçükbergamalı’yı dışarı çıkmaması halinde öldürmekle tehdit ederek bir el tavana ateş etti, daha sonra da tüfeği Küçükbergamalıya doğrultarak öldürmek kastıyla ateş açtı.

Saldırı sırasında yere yatan Küçükbergamalı, yara almadan kurtuldu. V.A. ise tutuklandı.

 

UYUŞTURUCU TASASRRUFU

Beyarmudu Kara Giriş Kapısı’nda, araç ile Güney Kıbrıs’a geçmeye çalışan S.K.’nin (E-34) aracında ve üzerinde polis tarafından yapılan aramada, yaklaşık 7 gram ağırlığında, aynı araçta yolcu olarak bulunan A.E.(E-31) üzerinde ise yaklaşık 6 gram ağırlığında esrar türü uyuşturucu madde bulunarak emare olarak alındı.

HAYVAN HIRSIZLIĞI

Akdoğan’da, isimlerinin baş harfleri H.Y.(E-32) ve C.Y.(E-36) olan şahısların 30-31 Ağustos tarihlerinde Menteş Kafkas’a ait ağıldan 4-5 aylık 6 kuzuyu çaldıkları tespit edildi. Söz konusu kişiler tutuklandı.

ASKERİ BÖLGEYİ İHLAL

Lefkoşa’da dün, Güney Kıbrıs’ta sakin M.H.(E-34), Yiğitler Burcu bölgesinde birinci derecede askeri yasak bölgeyi ihlal ettiği sırada suçüstü tespit edilerek tutuklandı