Magazin

Personel stres attı


BANDOYA EŞLİK ETTİLER:

Albank’ın Yılbaşı balosuna yeni yıl şarkısıyla giriş yapan bando takımı personel ve yöneticiler tarafından büyük ilgiyle karşılandı

 

2019 hedeflerini başarıyla tamamlayan Albank başarısını yeni yıl yemeğiyle kutladı. Albank yönetim kurulu, genel müdürlük ve tüm şube çalışanları ile Golden Tulip Hotel’de bir araya geldi.

Albank Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Ahmet M. Karavelioğlu yaptığı açılış konuşmasında “2016 Eylül ayında, çalışanlar olarak nasıl bir bankada çalışmak istiyoruz?  Müşterilerimiz nasıl bir bankayla çalışmak istiyorlar?  Sorularından yola çıkarak işe başladık. Albank başarısına bu yıl bir yenisini daha ekledik. 2019 hedeflerimizi tutturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu başarı hepimizin, bugün kutlamaya geldik, 2020’de bizleri yeni başarılar bekliyor” dedi. Karavelioğlu sözlerini Yönetim Kurulu üyeleri ve çalışanların yeni yılını kutlayarak tamamladı.

Karavelioğlu’nun ardından Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş yaptığı konuşmasında “Albank hedefleri doğrultusunda, doğru adımlarla ve doğru personellerle ilerlemeye devam ediyor. Albank çok kısa bir sürede çok büyük başarılara imza atmıştır. Önümüzdeki yıllarda da bu başarının katlanarak artacağına inancım sonsuzdur. Hepinize iyi yıllar diliyorum.” dedi. Altınbaş gecenin anlamını içeren konuşmasında bankanın istikrarlı büyümesine katkı koyan her bir personele ve yöneticilerine içtenlikle teşekkür etti.

Canlı müzik performansıyla başlayan geceye sürpriz dans gösterileri ve tango şovuyla devam edildi. Yemek esnasında salona yeni yıl şarkısıyla giriş yapan bando takımı ise büyük ilgi uyandırdı. Bando takımıyla dans eden, şarkılar söyleyen personel eğlenceli saatler yaşadı. Yetenek Sizsiniz yarışmasında elde ettiği başarı ile adını duyuran Albank çalışanı Ozan Kahya’nın sahne performansıyla devam eden gece personelin birbirine yeni yıl hediyelerini vermesiyle sona erdi.

 Başa dön tuşu