Kıbrıs

Öztürk ailesinin yüreğine kor düştü


 

Aslen Yozgatlı olan ve uzun yıllardır Mağusa’da ikamet eden 54 yaşındaki Talat Öztürk dün 14.00 sıralarında 15 Ağustos Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren Cennet Orman Ürünleri isimli iş yerinde ölü olarak bulundu.

Nadire BAHADİ

Geçmiş yıllarda tır şoförlüğü de yapan ve çevresi tarafından sevilen Öztürk’ten gelen acı haber tüm sevenlerini üzüntüye boğdu. Polis Öztürk’ün ölümü ile ilgili soruşturma başlattı.

Cansız bedenini eşi buldu
2 çocuk babası Talat Öztürk’ün cansız bedeni eşi Fatma Öztürk tarafından bulundu. Edinilen bilgilere göre, eşini bir kaç kez telefonla arayan Fatma Öztürk, Talat Öztürk’ten cevap alamayınca yemek götürmek için fabrikaya gitti. 2 Buçuk Mil Yolu üzerindeki ahşap fabrikasına giden Fatma Öztürk, eşinin cansız bedeni ile karşılaştı. Talat Öztürk’ün öldüğünü fark eden Fatma Öztürk’ün çığlıklarına koşan civardaki insanlar Öztürk’ün kurtarılması için ambulans çağırsa da 54 yaşındaki Talat Öztürk’ün olay yerinde hayatını kaybettiği öğrenildi.
Talat Öztürk’ün bir süreden beridir ekonomik sıkıntı yaşadığı ve bu nedenle ruhsal bunalımda olduğu edinilen bilgiler arasında.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı