Magazin

Özok Renault’tan yaz partisi
Renkli görüntülere sahne olan “Özok Renault Dereboyu Yaz Partisi” yoğun ilgiyle gerçekleşti. Hilal Özberk sunumuyla başlayan keyifli gecede konuklar, DJ Bilgehan’ın canlı performansını dinleme fırsatı bulurken, lezzetli ikramlar eşliğinde içkilerini yudumlayıp renkli saatler yaşadılar.


Dünyanın belli merkezlerinde üretimi yapılan ve özel tasarım ürünü olan araçlardan Megane RS ve Clio V6’nın yanında Coupe, Megane, Capture, Fluence ve Clio da görücüye çıktı. Organizasyona katılanlara, Özok Renault ayrıcalığıyla Özok Renault Plaza’da başta Megane RS olmak üzere tüm Renault araçların nefes kesen performanslarını deneyimlemek ve test sürüşüne çıkmak üzere randevu verildi. Bunun yanı sıra Özok Renault’un sunduğu bir diğer ayrıcalık ise Renault sahiplerini, araçlarını muayeneden önce “ücretsiz check-up”a davet etmesiydi.

Gecede H&V Ajans modelleri Damla, Ruken, Bricitta, Yana, Kristina ve Cennet etkinliğe renk kattı. Modellerin konuklara Renault tişörtü giydirmeye çalışması komik ve keyifli anlar yaşatırken, geceye katılan konuklara sürpriz hediyeler verildi. Caprice Bar önünde gerçekleştirilen etkinlikte Studio 21 dansçıları da gösteri sunarak keyifli anlar yaşattı.

Başa dön tuşu