Otomobil

Özok, Hyundai ile yeni yıla damgasını vurduHyundai Assan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş ile Özok Group arasında İstanbul’da atılan imzalar sonucunda Hyundai’yi resmen şirket bünyesine dahil eden Özok Group ise KKTC’de otomotiv sektöründe emin adımlarla ilerliyor.
Özok Otomotiv Group Koordinatörü Vedat Bülbüloğlu, Hyundai markasını bünyelerine kazandırdıktan sonra yaptıkları çalışmaları ve kampanyalarını anlattı.
35 yıldır Kıbrıs’ta üretim ve ticaret hayatına adını altın harflerle yazdıran Özok Group’un, son 2 yılda otomotiv sektöründe de Renault ile piyasada yıldızlaşmasına ilave olarak, yeni bir heyecanla sektöre damgasını vuran Hyundai markasını da bünyelerine katılmasının pazar payında kendileri için büyük önem olduğuna dikkat çeken Bülbüloğlu, şöyle konuştu; “ÖZOK GROUP Mayıs 2015 de bünyesine kattığı Hyundai markasında da,geleneksel müşteri memnuniyeti odaklı pazarlama faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.Hatta bunun en somut örneğini ise yeni yıl öncesi bugünlerde yaşamaktayız”Yeni yılı “sallayan” o kampanya!
“Şimdi al 2017’de öde” kampanyası hakkında da bilgi veren Özok Otomotiv Group Koordinatörü Vedat Bülbüloğlu, “rekabet ve müşteri memnuniyeti anlamında daima  bir adım önde olma misyonu ile hareket ettiğimiz bu kampanyamızda da aslında bir ilki gerçekleştiriyoruz” dedi.
Bülbüloğlu, ülkemizde bir ilk olan ‘’ Şimdi Al, 2017’de öde’’ kampanyasıyla, otomotiv sektöründe yeni bir çığır açıldığını da belirterek, kampanyanın detaylarını paylaştı. “Duyurulduğu ilk günden itibaren, yoğun bir merak ve talep uyandıran bu kampanyada sadece 2017 Euro ödeyen müşterilerimiz,  2016 yılı boyunca hiçbir ödeme yapmayacak ve tam 1 yıl sonra yani, ilk taksitini 2017 Ocak ayında ödemeye başlayarak  şimdiden dilediği Hyundai aracının sahibi olabilecek” dedi.

“Eskiyi getir yeniyi götür”
Özok Otomotiv Group Koordinatörü Vedat Bülbüloğlu, kampanya kapsamında, müşterilerinin eğer eski araçları varsa onları da takas olarak aldıklarını ve eski aracını getirenlere yeni Hyundai’yi hemen verdiklerini de belirtti.

Aralık ayına özel serviste işçilikte %50 indirim
Özok Otomotiv Group Koordinatörü Vedat Bülbüloğlu, ücretsiz Check-up ve 37 nokta kontrolü ile boya-kaportadan, lastiklere, kaput altından araç içine kontrol yaptıklarını ve bunun için ise hiçbir ücret talep etmediklerini belirttiler. Bülbüloğlu, Aralık ayına özel olarak ise tüm işçiliklerde %50 indirim yaptıklarını belirtti.

Başa dön tuşu