Magazin

Özerem Bahçe’yi aydınlatacak


 

Yağmur Özerem, kısa bir aradan sonra, bu kez 1984 Bar’da dinleyicilerin karşısına çıkmaya hazır. Kısa süre önce duyurusu yapılan özel gece, “Büyülü bir yaz gecesi…Büyülü bir mekan… Büyülü bir ses, Büyülü bir kadın… Büyülü bir müzik…” konsepti ile yapılacak.

27 mayıs Cuma akşamı, 1984 Bahçe’de yer alacak Yağmur Özerem konseri, saat 22.00’de başlayacak ve geç saatlere kadar devam edecek.

Kendine özgü sesi ve repertuarı ile, kısa sürede ciddi bir dinleyici kitlesine ulaşan Yağmur Özerem, Cuma akşamı, orkestrası ile birlikte en güzel parçalarını seslendirmeye hazır.

1986 Bar’dan yapılan konser duyurusunda,  27 Mayıs , cuma akşamı gökyüzü eflatundan siyaha dönerken Yagmur Ozerem bize müzik sarhoşluğu yaşatmaya geliyor…” denildi. Özerem’e bu özel gecede, Kadir Evre Çığır Kazımoğlu ve Fuat Kutrafalı eşlik edecek.

yagmur ozerem (5)

Birbirinden güzel kareler

Bu arada, geçtiğimiz günlerde Barlas Şahinoğlu ile birlikte ortak bir çalışmaya imza atan Yağmur Özerem, birbirinden güzel resimleri ile sevenlerinin karşısına çıktı.  Daha öce de objektif karşısına geçen Özerem, bu kez Barls Şahinoğlu ile birlikte çalıştı.

yagmur ozerem (2)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı