Magazin

Ozanköy’den dayanışma balosu BİRLİKTEN KUVVET DOĞDU:
Süper Lig takımlarından Ozanköy Spor Kulübü Cratos Premium Hotel’de düzenlediği dayanışma balosunda çok sayıda kulüp gönüllüsüyle birlikte milletvekili adayları ve siyasi temsilcileri bir araya getirdi 

Süper Lig takımlarından Ozanköy Spor Kulübü geçtiğimiz gece örnek gösterilecek bir dayanışma balosu düzenledi. Kulübün bu güç ve motivasyon gecesine kulüp gönüllüleriyle birlikte çok sayıda siyasi temsilci, milletvekili adayı ve Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü de katıldı.

Ülkemizin başarılı gruplarından Frekans’ın sahne aldığı gecede birbirinden güzel şarkılar baloya hayli renk kattı. Gecede Ozanköy Spor Kulübü Başkanı Sami Fahri Otçuoğlu bir de konuşma yaparak bu yıl kesinlikle ligden düşmeye niyetli olmadıklarını, hatta “play-out”ta bile oynamayacaklarını söyleyerek kulübün birlik ve beraberliğini, güçlü motivasyonunu gözler önüne serdi.

Gecede, dayanışma balosunda yapılan çekiliş ve açık artırmaya katkı koyanlara plaket takdimi de yapılarak plaketler alkışlar eşliğinde sahiplerine verildi.

Başa dön tuşu