Dünya

Oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni bulundu


ABD’de 4 yaşındaki oğluyla birlikte göle açıldıktan sonra ortadan kaybolan Glee dizisinin yıldızı oyuncu Naya Rivera’nın cansız bedeni bulundu. 33 yaşındaki oyuncunun oğlunun hayatını kurtardığı ancak kendisi için enerjisinin kalmadığı tahmin ediliyor. Rivera, Glee ekibinde hayatını kaybeden üçüncü oyuncu oldu. Geçtiğimiz günlerde oğlu Josey ile birlikte ABD’deki Piru Gölü’ne giden ve kayıplara karışan 33 yaşındaki Naya Rivera’yı arama çalışmaları devam ederken polis gölde bir cansız beden bulunduğunu duyurdu.

Arama kurtarma

The New York Times’ın haberine göre; Ventura şerifi Bill Ayub, buldukları cansız bedenin Naya Rivera’ya ait olduğunu açıkladı.  Ayub, olayın intihar olduğuna dair hiçbir belirti olmadığını söyledi. Şerif, Naya Rivera’nın oğlunu bota taşıyabildiğini ama kendisini kurtarmak için enerjisinin kalmadığını tahmin ettiklerini söyledi.

15 metre derinlikte bulunan Naya Rivera’nın ölüm nedenini doğrulamak için otopsi yapılacak.

DİZİDEKİ 3. ÖLÜM

Daha önce Glee dizisinde canlandırdığı Noah Puckerman rolüyle tanınan 35 yaşındaki aktör Mark Salling 2018 yılında intihar etmişti. Glee dizisinin bir diğer yıldızı Cory Monteith de 2013’te Kanada’da bir otel odasında ölü bulunmuştu.  Rivera’nın  vefatı ekipteki 3. ölüm oldu


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı