Magazin

Otizmli çocuklar unutulmadı


23 NİSAN KUTLANDI:
Elexus Hotel bünyesinde otistik çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında kutlama programı düzenledi

[dropcap style=”circle” color=”#ffffff” bgcolor=”#0065ad”]E[/dropcap]lexus, Lefkoşa’daki Özev Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim gören otizmli çocukları hazırladığı özel kutlamalarla ağırladı.

“Tüm çocuklarımız için bayram olan 23 Nisan’da engelli çocuklarımızı da hatırlamamız, onların da sesini duyurmamız gerekiyor” düşüncesiyle yola çıkan Elexus Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Nisa Bozkurt Ersoy, bu proje kapsamında 20 otizmli çocuğa destek verdiklerini söyledi.

otizm

Engelli çocukları, “mini club”ta düzenlenen etkinlikte, palyaçolar eşliğinde balon katlama, uçurtma uçurma gibi çeşitli birçok aktivite ile mutlu etti.

Bayram sevincini ve coşkusunu gönüllerince yaşayan çocuklar Elexus Hotel’in sürprizleri ile gün boyunca keyifli anlar yaşadılar.

otizm

Elexus’un usta şefleri gün boyunca çocuklara özel lezzetler yaratarak çocukların damaklarında unutulmaz tatlar bırakırken yemek yemenin de ötesinde benzersiz lezzet şöleni yaşattı.

 Başa dön tuşu