Yaşam

Onu görenler öpmek istiyorlar!


 

Kolombiya’da ailesiyle yaşayan 28 yaşındaki Edward Hernandez’in boyu 68 cm… Küçük bir çocuğa hatta bir oyuncak bebeğe benzeyen genç adamı gören tüm yabancılar onu yakalayıp öpmek istiyor.

 

Başkent Bogoto’nın en fakir mahallelerinden birinde yaşayan Edward Hernandez çocukken yaşıtları gibi büyümediği için oldukça kızgın ve bir okadar da üzgündü. Ancak zaman geçtikçe kaderini kabullenen genç adamın şimdi bir kız arkadaşı, bir işi ve bir de arabası var.

Normal bir insanın günlük yaşamından çok da farklı bir hayatı olmayan Hernandez sadece dışarı çıkmaktan pek fazla hoşlanmıyor. Çünkü dışarıda onu gören yabancıların hemen ilgisini çeken genç adam “Beni bir şekilde sıkıştırıp oyuncak bebek gibi sevmek ve öpmek istiyorlar. Aynı zamanda çok fazla soru soruyorlar” diyor.

Şu anda bir arkadaşının mağazasında çalışan dünyanın en küçük adamı halinden memnun… Yalnızca o anı yaşadığını söyleyen küçük adam hem bir yetişkin hem de küçük bir çocuk olduğunu, sürekli ikisi arasında sıkışıp kaldığını ve hangisi olduğunu asla tam olarak bilemediğini söylüyor. Ama o her şeye rağmen sürekli gülümsemeyi başarıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı