Ocak Kızılcahamam’a uçuyor - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazar, Mayıs 19, 2024
FutbolSpor

Ocak Kızılcahamam’a uçuyor

Türk-ocağı-Al-Shahania

Türk Ocağı Kızılcahamam kampında kadrosunda eski Galatasaray futbolcusu Nigel de Jong’un da yer aldığı Katar’ın futbol takımlarından Al-Shahania ile hazırlık maçı oynayacak.

 

 


Hüseyin KÖPRÜLÜ

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı, Mağusa’da gerçekleştirdiği ilk kampın sonrasında ikinci etap için ikinci etap kampı için bugün Ankara Kızılcahamam’a gidiyor.
Patalya Resort Hotel’de kalacak olan sarı-siyahlılar bir haftalık yurt dışı kampını bu bağlamda gerçekleştirerek 17 Ağustos tarihinde adaya dönecekler.

Bolkan: “Bu sezon iddialıyız”

Türk Ocağı Teknik Direktörü Mehmet Bolkan, 7 hazırlık maçı yaptıklarını iyi ve başarılı maçlar çıkardıklarını belirterek şöyle devam etti: “Sezon hazırlıklarımız iyi gidiyor. Bu çerçevede 7 hazırlık maçı yaptık. 6’sında Candy yoktu. Son Yalova maçında Candy takıma dahil oldu ve maça çıktı. Bu maçta da gol ve asistleri ile kalitesini ortaya koydu. Takım olarak her gün üzerinde daha da koyarak ilerliyoruz. İddialıyız.”

Çok kaliteli santrforlarımız var

Takım içinde çok kaliteli abi pozisyonunda olanlar ve çok kaliteli gençler olduğunu vurdu yapan Bolkan şunları ifade etti: “Gençler ve tecrübelileri çok iyi kaynaştı. Remzi ve Ertaç gibi çok kaliteli iki santrforumuz var. Ligde çift santrforu olan tek takımız belki de. Zengin bir kadroya sahibiz. Ancak bu pandemi süresinde futbolcularımla sık sık konuşuyorum. Özel hayatlarında ve iş hayatlarında salgın tehlikesine dikkat etmeleri konusunda uyarılarımız oluyor. En ufak bir şüphesi olan antrenmana gelmemeli. Hepimiz salgın konusunda hayatlarımıza dikkat etmeliyiz.”

Katar Kulübü Al-Shahania ile maç

Ankara Kızılcahamam’da sıkı bir çalışma programı uygulayacaklarını belirten Bolkan son olarak şunları belirtti: “İyi bir çalışma ortamı olacak. Sıkı bir şekilde çalışmamızı yapacağız. Orada tek bir hazırlık maçımız olacak. Katar’ın futbol takımlarından Al-Shahania ile hazırlık maçı oynayacağız. Bu takımda bir dönem Galatasaray’da da oynayan Nigel de Jong da yer alıyor. Çekişmeli ve zevkli bir maç olacak.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar