FutbolSpor

Ocak Kızılcahamam kampındaSüper Lig’in Girne ekiplerinden Türk Ocağı 8 Temmuz’da salon çalışmaları ile başladığı hazırlıklarına, 30 Temmuz-4 Ağustos arasında Malpas Otel’deki ilk dönem kamp çalışması ile devam etti ve şimdi de yurt dışı kampına başladı.

Sarı-siyahlılar 23 Ağustos tarihine kadar Ankara-Kızılcahamam’da kampta olacak.

Coşkun KUTAY

Geçen sezonun ilk dört haftasında küme düşme potasında olan ancak, beşinci haftadan itibaren yükselişe geçerek zirve mücadelesi veren bir takım konumuna giren Türk Ocağı, gerek Fahri Altınör başkanlığındaki yönetimin, gerek Mehmet Bolkan yönetimindeki teknik ekip ile futbolcuların ve gerekse taraftarların inanarak bir birlerine kenetlenmesi ile Koopbank Kıbrıs Kupası şampiyonluğunu kazanarak sezonu mutlu tamamlamıştı.

Elde edilen bu büyük başarının sağladığı öz güvenle 2017-18 futbol sezonunda hedef büyüten Türk Ocağı yeni sezonda gözünü, “Süper Lig ve Süper Kupa Şampiyonluklarına” dikti.

Yeni sezon hazırlıklarına 8 Temmuz tarihinden itibaren, Teknik Direktör Mehmet Bolkan, antrenör Bayram Dağgül ve kaleci antrenörü Mehmet Yeşilleme nezaretinde salon çalışmaları ile başlayan Ocak, adaptasyon, kuvvet ve dayanıklılığa dayalı antrenmanlar yaptı. 30 Temmuz-4 Ağustos 2017 tarihleri arasında Malpas Otel’de birinci etap kamp çalışması yapan sarı-siyahlılar kamp süresince günde çift idman yaptılar.

Türk Ocağı’nın ikinci etap kampı ise yurt dışında oluyor. Dün ülkemizden ayrılan kafile 7 gün sürecek ikinci etap kampını Ankara Kızılcahamam’da gerçekleştirecek.

 Kaleci Matthaios ve Dino Peter kampa katılacak

Ankara-Kızılcaham Patarya Otel’de kamp yapacak Türk Ocağı 23 Ağustos’a kadar kampta olacak. Ocağınkamp kafilesinin başkanlığını Kemal Perçinkardeşler, yöneticiliğini de Ahmet Kaptan yapıyor. Kafilede, Teknik Direktör Mehmet Bolkan, Antrenör Bayram Dağgül ve kaleci Antrenörü Mehmet Yeşilleme ile birlikte yerli futbolcular; Ertaç Taşkıran, Bilal Ceylan, Mustafa Avcı, Mustafa Ercan, Hasan Sadrazam, Muhammed A. Uçar, İlker Tek, Deniz Kurtay, İsmet Düzca, Hüseyin Tutuş, Doğukan Altıntaş, İlker İnceler, Kaan Arsu, Yunus Emre, genç kaleci Fikret Hacıyarım ve yeni transfer kaleci Zeki Çetinkol bulunuyor.

Türk Ocağı’nın kamp kafilesindeki yabancıları ise Justice Amenyaglo ve kardeşi Stivin Amenyaglo, James A.Obengha,  Dino Peter ve kaleci Matthaios Andreou.

 

Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı