Spor

Ocak “Can”landı

AHMET CAN, BONSERVİS OPSİYONLU ALINDI:

Türk Ocağı, Gençlik Gücü’nün sol kanat oyuncusu Ahmet Can’ı renklerine kattı. Ocak, Ahmet Can’ı kiralık olarak transfer ederken, eğer istenirse sezon sonunda bonservisi ile transferini gerçekleştirebilmek için opsiyon da aldı

 

Süper Lig takımları 2018-2019 sezonu hazırlıklarını genel kurullar ve yaptıkları transferlerle tüm hızıyla gerçekleştiriyor.

Hemen her gün en az bir oyuncunun transfer haberi gündeme gelirken dün de Türk Ocağı, Gençlik Gücü’nden Ahmet Can’ı kadrosuna dahil ederek haberi taraftarları ile paylaştı.

Girne’nin sarı-siyahlı takımı başkent ekibi Gençlik Gücü’nün sol kanat oyuncusu Ahmet Can’ı kiralık olarak kadrosuna dahil etti. Yeni sezonda kiralık olarak Türk Ocağı’nda forma giyecek Ahmet Can, başarılı bir performans sergiler ve teknik heyetin gözüne girerse, yönetim kurulu sezon sonunda Gençlik Gücü’nden bonservisini de alabilecek.

Bonservis opsiyonu ile Gençlik Gücü’nden kiralanan Ahmet Can dün Futbol Federasyonu’nda Türk Ocağı’na imzayı attı.

 

5’inci transfer

Türk Ocağı, yönetici Ragıp Tanlı, Kemal Perçinkardeşler eşliğinde Ahmet Can’a federasyonda imza attırırken bu sezonun 5’inci transferi de gerçekleşmiş oldu. Yalova’dan kaleci İrfan, Ali Özbahar ve kardeşi Yusuf Özbahar, Yeşilova’dan Akın’ı renklerine katan Türk Ocağı Ahmet Can ile 5’inci transferini yaptı.

Yeni sezon açılışını 20 Temmuz’da yapacak olan Türk Ocağı, 3 yeni yabancı oyuncu alacak ve yerli transferde de 2-3 isim ile daha anlaşma yapmaya hazırlanıyor.

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı