Magazin

Nil ve Hayriye ile keyifli sohbet“SEVGİ HER ENGELİ AŞAR” ETKİNLİĞİNE HAZIRLAR:
 “Sevgi Her Engeli Aşar” etkinliği kapsamında bu gece konserler ve defilelerle katılımcıların karşısına çıkacak olan Türkiye’nin  güzel şarkıcısı Nil Anka ile H&V Ajans direktörü Hayriye Vurdu Radyo Havadis’in “Radyopaj” programı aracılığıyla tüm duyarlı sanatseverleri Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği yararına düzenlenecek olan etkinliğe davet ettiRadyo Havadis’in sevilen sohbet programı “Radyopaj”ın dünkü konukları Türkiye’nin güzel şarkıcısı Nil Anka ve H&V Ajans direktörü Hayriye Vurdu oldu. Serdar Şengül’ün sunduğu programda hayattan, modadan ve sanattan konu açan Nil ile Hayriye, Radyo Havadis takipçileri için keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Güzel şarkıcı Nil Anka programda yeni single çalışması “Efil Efil”in ocak ayında piyasaya çıkacağı müjdesini verdi. Çalışmanın klip çekimini Almanya, İtalya ve Türkiye’de gerçekleştiren Nil bu parçayla müzik piyasasında iddialı bir şekilde ilerleyeceğini belirtti.

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği yararına bu gece düzenlenecek olan “Sevgi Her Engeli Aşar” etkinliği kapsamında konser vermeye hazırlanan Nil Anka ve gecedeki defilenin koreografisi yapacak olan Hayriye Vurdu programda tüm duyarlı sanatseverleri etkinliğe davet etmekten de geri kalmadı.

Başa dön tuşu