Magazin

Neslihan Doğulu sohbet keyfi yaşattı


GAÜ BAHAR ŞENLİKLERİ SÜRÜYOR:

Ünlü Oyuncu Neslihan Atagül Doğulu’nun sohbetiyle keyif kattığı GAÜ Bahar Şenlikleri’ne ülkemizin güçlü sesi Ahmet Evan ise konseriyle coşku kattı

 

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) 2019 Bahar Şenlikleri kapsamında konserlerin yanı sıra ünlü söyleşilerine de ev sahipliği yapıyor. Neslihan Atagül Doğulu GAÜ Milenyum Senato Merkezi’nde, GAÜ öğrencileri ile buluştu. Annesinin her konuda büyük destekçisi olduğunu belirten Neslihan Atagül Doğulu söyleşide; “Oyuncu olmak istediğimi söyleyince annem de bana inandı ve güvendi. Bir süre bekledikten sonra dizi ve filmlerle buraya kadar geldim.” dedi.

Eşi Kadir Doğulu hakkında açıklamalarda bulunan Neslihan Atagül Doğulu; “Kadir her zaman çok atiktir. O, bu konularda çok çabuk hazır cevaptır. Ama o benim hissettiğimden de öte farklı bir yerde. Biraz klişe olabilir ama onu üç beş kelimeye sığdıramıyorum” ifadelerini kulandı.

Neslihan Atagül Doğulu, GAÜ Medya’ya verdiği röportajda; “İyi ki davet ettiniz ve iyi ki sizlerle tanıştım. Kıbrıs’ı çok fazla sıcak buldum.” dedi.

 

Ahmet Evan’la şenlik havası

Şenliklerin ikinci gününde öğrencilerle ve Kıbrıs halkı ile buluşan Kıbrıslı Sanatçı Ahmet Evan dinleyicilerine eşsiz bir gece yaşattı. Ahmet Evan ile tüm zamanlara yolculuk yapan dinleyiciler yerli ve yabancı şarkıları bir arada dinlemenin hazzını yaşadı.

Baltık Ülkelerinin vazgeçilmez sanatçısı, MTV “Pimp My Ride” sunucusu, dünyaca ünlü markaların yüzü, Hip-Hop dünyasının parlayan yıldızı ve yurtdışında Türkiye’nin bayrağını gururla sallandıran Sezzy bu gece GAÜ sahnesinde yer alacak. “Tuesday” adlı parçayla uzun süre gündemde kalan ve bir soygun hikayesi üzerine kurulu olan La Casa De Papel’in yeni aranjesi ile gönüllere taht kuran Ünlü DJ Burak Yeter ise yarın sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı