Nasıl Bedava MP3 Müzik İndirilir? - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Yaşam

Nasıl Bedava MP3 Müzik İndirilir?

Müzik, hayatımızın büyük bir parçası hâline gelmiş durumda. Yaşamımızın her anında kulaklığı kulağımıza takıp günlük yaşamın gürültüsünü sanatla bastırır hâle geldik. Hepimizin hoşuna giden onlarca farklı türde müzik bulunuyor, fakat bu müzikleri internetsiz dinleyebilmek için öncelikle telefona kaydetmemiz gerekiyor. Bunu sağlayan bazı uygulamalar ve hizmetler olsa da çoğu ücretli olduğu için kullanıcıları pek de çekmiyor. Bunun için müzikseverler kendilerine uyacak bir müzik ve film indir mobil uygulaması arayışında. Neyse ki müzik indirmenizi kolay hâle getirecek, internetsiz müzik dinleyebilmenizi sağlayacak bir ücretsiz uygulama bulunuyor.

 


Bu uygulamanın adı Snaptube. Yazımızda Snaptube’un özelliklerinden, işinize nasıl yarayabileceğinden, ve uygulamayı nasıl indirip kullanabileceğinizden bahsettik. Dilerseniz lafı daha da uzatmadan konuya girelim.

 

Snaptube Nedir?

 

Snaptube, 50’den fazla platformda bulunan şarkıları kaliteli arama özellikleriyle kolayca bulmanızı ve ücretsiz indirmenizi sağlayan bir MP3 indirme uygulamasıdır.

 

Anime indir uygulaması olan Snaptube sayesinde onlarca farklı dilde ve türde müziği bulabilir, internet yokken dinleyebilmek için telefonunuza indirebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak tamamen ücretsiz!

 

Peki bunu nasıl mı yapacaksınız? Öncelikle Snaptube’u indirmeniz, sonrasında ise müziğinizi Snaptube’dan indirmeniz gerekiyor. İki işlem için de uygulamanız gereken işlemlerden adım adım bahsettik.

 

Snaptube Nasıl İndirilir?

 

Snaptube’u indirmek o kadar kolay. Sadece aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

 

 1. Android kullanıcısıysanız telefonunuzun ayarlarına girerek dışarıdan uygulama kurmaya izin verin.
 2. com/tr sitesine girerek Snaptube uygulamasını telefonunuza APK olarak indirin.
 3. İndirdiğiniz APK dosyasını üzerine tıklayarak veya herhangi bir APK yöneticisi uygulama kullanarak kurun.

 

İşlem bu kadardı. Şimdi müzik ve yerli film indir işlemini Snaptube ile ücretsiz yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz MP3 Müzik İndirme Rehberi

 

Aşağıda sıralayacağımız adımları tek tek uygulayarak istediğiniz müzikleri MP3 olarak telefonunuza kolaylıkla indirebilirsiniz.

 

 

 1. Müzik indirmek istediğiniz platforma girin.

 

Öncelikle hangi platformdan müzik indirmek istediğinizi seçerek o platforma girmelisiniz. Snaptube; Dailymotion, Vimeo gibi platformların yanında Facebook, TikTok, WhatsApp gibi platformlardan da MP3 indirmeyi destekler. Seçeneğiniz çok!

 

 1. İndirmek istediğiniz videoya girin.

 

Şimdi ise indirmek istediğiniz müziğin sayfasına girmelisiniz.

 

 1. Müziğin URL adresini kopyalayın.

 

İndirmek istediğiniz müziğin adresini adres çubuğundan veya paylaş butonundan kopyalayabilirsiniz.

 

 1. Snaptube uygulamasına girin.

 

Sonrasında ise müziğinizi telefonunuza indirmek için Snaptube uygulamasına girin.

 

 1. Linki Snaptube uygulamasına yapıştırın.

 

İndirmek istediğiniz müziğin linkini Snaptube uygulamasında bulunan arama boşluğuna yapıştırın. Bu sayede müziği hemen bulabilirsiniz. İsterseniz Snaptube’da direkt olarak müzik aratıp bulabilmeniz de mümkün, dolayısıyla indireceğiniz müzikten emin değilseniz Snaptube’dan yardım almanızı öneririz.

 

 1. İstediğiniz formatla, seçeneklerle indirin.

 

Linkini girdiğiniz müziği istediğiniz dosya formatıyla (MP4 veya MP3) indirebilirsiniz. Müzik indirmek için kararınızı MP3 seçeneğinden yana kullanmalısınız.

 

 1. Keyfini çıkarın!

 

Şimdi yapmanız gereken tek şey ücretsiz ve bedava indirdiğiniz müziğinizin keyfini çıkarmak. İnternetsiz dinleyebileceğiniz şarkılarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. İyi dinlemeler!

 

Snaptube’un Desteklediği Platformlar

 

Snaptube’u kullanarak onlarca farklı sosyal medya platformundan video indirebilmeniz mümkün. Uygulamanın desteklediği platformların çeşitliliği sayesinde müzik konusunda hiçbir zaman eksik kalmayacaksınız.

 

İşte Snaptube’un desteklediği onlarca platformun bir kısmı:

 

 • Dailymotion
 • Soundcloud
 • Vevo
 • Facebook
 • WhatsApp
 • TikTok
 • Pinterest
 • 4shared
 • Liveleak
 • Animeq
 • Funnyordie
 • Vimeo

 

Snaptube sayesinde bu platformların tamamından video indirebilirsiniz, ister MP3, isterseniz de MP4 olarak.

 

Snaptube’un Önemli Özellikleri

 

MP3 müzik indirici Snaptube, diğer hizmetlere ek olarak kullanıcılara birçok farklı özellik sunabilir. Bunlardan önemli olan bazılarından aşağıda bahsettik.

 

 • Tamamen ücretsiz!

 

Snaptube kullanırsanız diğer platformlardaki gibi kullanım ücreti veya premium üyelik gibi para harcamanızı gerektiren hizmetler almak zorunda kalmazsınız. Müziklerinizi tamamen ücretsiz bir şekilde indirip tadını çıkarabilirsiniz.

 

 • Müzik arama özelliği.

 

Snaptube sayesinde indireceğiniz müziğin her seferinde linkini bulmak zorunda değilsiniz. Uygulamadaki arama çubuğunda istediğiniz müziği aratarak da indirmeniz mümkün. Bu sayede diğer araçların size sunmadığı bir avantajdan doyasıya faydalanabilirsiniz.

 

 • Sınırsız kullanım hakkı.

 

Snaptube uygulaması, ücretsiz olmakla birlikte kullanıcılarına sınırsız kullanım hakkı sunar. İstediğiniz kadar müziği istediğiniz zaman indirebilirsiniz, hem de ücret ödemek zorunda kalmadan!

 

 • Kayıt olma yok!

 

Snaptube ile ücretsiz müzik indirirken herhangi bir kişisel bilginizi vermenize veya bir üyelik oluşturmanıza gerek yok. Müziklerinizin tadını çıkarabilmek için tek yapmanız gereken şey uygulamayı indirmek.

 

Snaptube ile MP3 indirme hakkında bilmeniz gereken şeyler bunlardı. Hepinize keyifli vakitler diliyoruz!

 

Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar