Kıbrıs

Narkotik göz açtırmıyor


Lefkoşa’da G.O.K.(E-30)’nin evinde  Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından dün 14:30 sıralarında, yapılan aramada, tasarrufunda yaklaşık bir gram hintkeneviri olduğuna inanılan madde, içerisinde tütün ile karışık hintkeneviri olduğuna inanılan madde bulunan bir adet sarma sigara bulunarak emare olarak alındı.

Yürütülen soruşturma kapsamında, mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen S.U.E.O.(K-27)’nun üzerinde yapılan aramada ise tasarrufunda yaklaşık 8 gram hintkeneviri olduğuna inanılan madde bulunarak emare alındı. Zanlılar tutuklandı, polis soruşturması devam ediyor.

Akıncılar’da, O.K.(E-29)’nin evinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, yeşil reçeteye tâbi toplam 100 adet “Xanax” marka hap bulunarak emare olarak alındı. Zanlı tutuklandı.

Gelincik’te ise yine dün Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada O.S.(E-42)’nin tasarrufunda GKRY bölgesinden izinsiz olarak ithal ettiği plakası ve şase numarası meçhul Toyata Celica marka salon araç bulunarak emare olarak alındı. Zanlı turuklandı, soruşturma sürüyor.

 

 


Etiketler

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı