BasketbolSpor

Mustafa ve Lane Girne Amerikan’da

Basketbolda transferin başlamasına aylar olmasına rağmen takımların çalışmaları aralıksız sürüyor

GAÜ’DEN ATAK
Kadri Alagöz ile yeni sezona girecek olan Girne Amerikan Üniversitesi, Mapfree’de forma giyen Mustafa Rıfkı ve geçtiğimiz sezon kadroda olan ABD’li oyun kurucu Kimani Lane ile anlaşırken, bir de hareketli uzun oyuncu arıyor

Basketbolda transferin başlamasına aylar olmasına rağmen takımların çalışmaları aralıksız sürüyor.
Kadri Alagöz’ün antrenörlüğünü yaptığı Girne Amerikan Üniversitesi yeni sezon için kadrosunu güçlendirmek için harekete geçti.

Musfata Rıfkı “evet” dedi
Ülke basketbolunun önemli savunma oyuncularından olan Mustafa Rıfkı, Girne Amerikan Üniversitesi ile anlaşmaya çok yakın.


Girne Amerikan Üniversitesi, Antrenör Kadri Alagöz’ün kadroda görmek istediği ve Mapfree forması giyen ancak serbest transfer hakkı olup olmadığı belirsizliğini koruyan Mustafa Rıfkı ile anlaştı. Taraflar arasında yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Kimani Lane yeniden GAÜ’de
Bu arada Girne Amerikan Üniversitesi geçtiğimiz sezon kadroda olan ve oynadığı dönemde başarılı bir performans çizen ABD’li şutör oyun kurucu Kimani Lane ile yeniden anlaştı. Lane yeni sezonda da Girne Amerikan Üniversitesi forması giyecek.
Alagöz ayrıca atletik bir pivot alınması konusunda Girne Amerikan Üniversitesi yönetimine rapor vermesi ile birlikte bu konuda arayışlar başladı.

Tonguç KOTAK

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı