Muhteşem final - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Salı, Ocak 31, 2023

Muhteşem final

“Yakın Doğu Üniversitesi 2013 Bahar Şenlikleri” Türkiye’nin ünlü sanatçısı Murat Boz’u sahnesinde ağırladı. Boz’u yaklaşık 15 bin hayranı izledi
Yakın Doğu Üniversitesi Büyük Kütüphane önüne kurulan sahnede gerçekleşen Murat Boz konserini yaklaşık 15 bin kişi izlerken, Murat Boz hayranları bir dakika olsun yerinde duramadı. Özellikle genç bayanların çoğunlukta olduğu konserde iki saate yakın sahnede kalan Murat Boz, “Özledim”, “Vazgeçmem”, “Kalamam Arkadaş” gibi birçok beğenilen şarkılarına yer verdi.  Bitmek bilmeyen enerjisi ile dikkatleri çeken Murat Boz’un dansçılarının sergilediği performans ise alkışlandı. Hemen hemen her şarkısında Boz’a eşlik eden birbirinden güzel dansçıları da kendisi kadar ilgi çekti. Murat Boz konseri ile sona eren Yakın Doğu Üniversitesi şenlikleri son gece muhteşem bir konserle, sorunsuz bir şekilde sona erdi.
Bingöl’e teşekkür plaketi
   Gecede ayrıca şenlikler boyunca canlı performans sergileyen ülkemizin başarılı DJ’lerinden Serdar Bingöl’e katkılarından dolayı Yakın Doğu Üniversitesi, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Yrd. Doç. Dr. Hakan Atamtürk teşekkür plaketi takdim etti.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar