MTG turnayı gözünden vurdu - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Mayıs 29, 2023
FutbolSpor

MTG turnayı gözünden vurdu

Süper Lig’de ilk yarıyı lider tamamlayan ve şu an devre arası hazırlıkları için Antalya’da kampta bulunan Mağusa Türk Gücü transferde bomba gibi bir ismi takıma kazandırdı

 


ANLAŞMA SAĞLANDI:

Ülkemizde yerli statüde forma giyme hakkı olan Nijerya doğumlu Sadık Balarabe, dün MTG’nin Antalya’da kamp yaptığı otele giderek başkan Koral Bozkurt ve teknik patron Ali Oraloğlu ile görüştü ve her konuda anlaşmaya vardı

 

İDMANA ÇIKTI:

Ayağının tozuyla takımla birlikte ilk idmanına da çıkan Balarabe yarın tamamlanacak kampın ardından MTG kafilesi ile birlikte ülkemize gelecek

 

K-Pet Süper Lig’de ilk yarıyı lider tamamlayan ve şu an devre arası hazırlıkları için Antalya’da kampta bulunan Mağusa Türk Gücü transferde bomba gibi bir ismi takıma kazandırdı.

Ülkemizde yerli statüde forma giyme hakkı olan ve zirve takipçisi Yenicami’nin de takıma kazandırmak istediği Sadık Balarabe dün MTG Antalya’da kamp yaptığı otele gitti.

Balarabe başkan Koral Bozkurt ve teknik patron Ali Oraloğlu ile görüşerek MTG ile her konuda anlaşmaya vardı ve ayağının tozuyla da takımla birlikte ilk idmanına çıktı.

MTG’de Antalya kampı yarın yapılacak tek idmanla tamamlanacak ve yeni transfer Balarabe de takımla birlikte ülkemize gelerek resmi imzayı atacak.

26 Haziran 1992 Nijerya doğumlu olan Sadık Balarabe, aynı zamanda İngiltere vatandaşlığına da sahip. KKTC vatandaşı bir kadınla evli olması nedeniyle KKTC kimlik kartına da sahip olan Sadık Balarabe, ligimizde yerli oyuncu statüsünde oynayacak.

Geçtiğimiz sezon Torbalıspor’da forma giyen Sadık Balarabe, 18 maçta 13 gole imza atmıştı. Sol kanat ve sağ kanat yanı sıra forvet arkası oynama özelliğine sahip oyuncu bu sezon başı Salihli Belediyespor ile anlaşmış fakat bazı sebeplerden bu takımdan ayrılma kararı almıştı.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar