MTG galibiyete odaklandı - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Pazartesi, Eylül 25, 2023
FutbolSpor

MTG galibiyete odaklandı

Ali Oraloğlu

ORALOĞLU UMUTLU:  Süper Lig’in 8. haftasında yarın Değirmenlik takımını konuk edecek olan Mağusa Türk Gücü’nde teknik direktör Ali Oraloğlu, “Takımıma güveniyorum. Eksiklerimize rağmen bu maçtan galip ayrılabilecek kapasitemiz var” dedi

Hüseyin KÖPRÜLÜ

Süper Lig’in 8. haftasında yarın Değirmenlik takımını konuk edecek olan Mağusa Türk Gücü ligdeki üçüncü evinde ise ikinci galibiyet peşinde olacak. Değirmenlik ise ligdeki ilk deplasman galibiyeti için mücadele edecek.

Bu maç öncesinde Mağusa Türk Gücü 8 puan ve averajla 10.sırada, Değirmenlik ise 8 puan ve averajla 11.sırada yer alıyor.


Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu puan veya puan alabilecekleri bir maç olan Türk Ocağı karşısında istedikleri sonucu alamadıklarını belirterek Değirmenlik maçında mutlak galibiyet hedeflediklerini belirtti.

Ali Oraloğlu, “Kendi sahamızda 1 galibiyetimiz var. Evimizdeki ikinci galibiyeti Değirmenlik karşısında almak için varımız yoğumuzu ortaya koyacağız. Bu maçla ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Nurettin, Mustafa ve Ayer gibi sakatlığı olan isimlere Yasin de eklendi. Bu kadar çok olan eksiklerimize karşın Değirmenlik maçına hedefimiz galibiyettir” dedi.

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar