Magazin

Morrissey’den kanser açıklamasıKANSERLİ DOKULAR DÖRT KEZ TEMİZLENDİ
Hastalığı ile ilgili detayları İspanyol El Mundo gazetesine açıklayan 55 yaşındaki şarkıcı “Şimdiye dek vücudumdaki kanserli dokuları dört kez temizlediler. Ölürsem ölürüm, ölmezsem ölmem. Şimdilik kendimi iyi hissediyorum. Son dönemlerde çekilmiş fotoğraflarda biraz sağlıksız göründüğümün farkındayım ancak hastalık insana bunu yapıyor. Bu konuda endişelenmiyorum. Öldüğüm zaman dinlenirim” dedi.
Röportajda “Artık müzik yapmaması gereken bir yaşa geldiğini” de belirten Morrissey “Klasik müzik bestekarlarının büyük bir kısmı 34 yaşında ölüyor. Bense hala buradayım, insanlar benimle ne yapacaklarını bilemiyor” dedi. "UMARIM BİR DAHA ŞARKI SÖYLEMEM GEREKMEYECEK"
İlk romanını bitirmek üzere olduğunu ve gelecek yıl yayınlamayı planladığını da söyleyen şarkıcı “Umarım bu sayede bir daha şarkı söylemem gerekmeyecek! Bunun birçok kişiyi çok mutlu edeceğini biliyorum” dedi.

Son solo albümü “World Peace is None of Your Business”ı geçtiğimiz Temmuz ayında piyasaya süren Morrissey şu anda Avrupa turnesinde ve 9 Ekim’de İspanya’nın Madrid kentinde konser verecek.

Morrisey geçen yıl Ekim ayında otobiyografisini yayınlamış ve tüm dünyada büyük ilgi gören kitabın Penguin yayınevi tarafından “Klasikler” serisinin bir parçası olarak basılması büyük tartışma yaratmıştı.

 

Başa dön tuşu