Magazin

Montessori’de yeni yıl coşkusu

Montessori öğretmenleri yeni yıl yemeğinde biraraya geldi
Kıbrıs Montessori Okulları öğretmenleri,  Haspolat’ta faaliyet gösteren Aner Atlı Spor Kulübü’nde dün yeni yıl yemeğinde buluştu.

Lefkoşa, Girne ve ODTU Montessori Okulu öğretmenleri, yılın yorgunluğunu harika bir öğle yemeğinde, birarada olmanın keyfi ile attı.

Montessori’nin yeni yıl organizasyonuna Kıbrıs Montessori Okulları Eğitim Koordinatörü Hatice Düzgün de katıldı.

Kıbrıs Montessori Okulları öğretmenleri, Aner Atlı Spor Kulübü’nde müzik eşliğinde yemeklerini yedi, dost sohbeti ile 2018’i uğurladı.

 

En iyiler ödüllendirildi

 

Kıbrıs Montessori Okulları’nın bu yılki yeni yıl yemeği organizasyonunda bazı öğretmenlere plaket takdim edildi.

Nuriye Samancıoglu yılın en iyi performans gösteren öğretmeni, ODTU Montessori Okulu, yılın en iyi performans gösteren okulu, Gül Tunç, yılın en iyi çıkış yapan okul müdürü ödülüne layık görüldü.

Kıbrıs Montessori Okullari’nda 2011 yılından beri gönül bağı ile çalışan, en eski öğretmen Niisa Kahan’a da plaket takdim edildi.

Düzgün: Gurur duyuyorum

 

Kıbrıs Montessori Okulları Eğitim Koordinatörü Hatice Düzgün, yeni yıl yemeği organizasyonunda yaptığı konuşmada, 2018 yılının Montessori öğretmenleri için yoğun ancak her yıl olduğu gibi bu yıl da keyifle geçtiğini söyledi. Kıbrıs Montessori Okulları’nda oldukça verimli ve başarılı bir yılı geride bırakmak üzere olduklarını ifade eden Hatice Düzgün, sabırlı, güleryüzlü, yüreği sevgi ile dolu ve mesleğinin en iyisi öğretmenler ile Kıbrıs Montessori Okulları çatısı altında birarada olmaktan mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirdi. Düzgün, Montessori öğretmenlerine özverili çalışmalarından dolayı da teşekkür etti.

Kıbrıs Montessori Okulları Eğitim Koordinatörü Hatice Düzgün,  2019 yılının da eğitim ve öğretim alanında başarılı bir yıl olmasını temenni etti. Yeni yılda önce sağlık sonra mutluluk ve birlikteliklerinin devamını diledi.

Hatice Düzgün, yeni yıl yemeğine katılmalarından dolayı okul öğretmenlerine teşekkür etti.Başa dön tuşu