Magazin

Moda En’leri ödüllerle taçlandırdı


ÖDÜL GECESİNDEN ANLAMLI PROJE:  “Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği” işbirliğinde gerçekleştirilen Modanın En’leri ödül gecesinde çok sayıda ünlü ve tanınmış sima bir araya gelirken törenin vesile olduğu hayır projesi de takdirleri topladı

Modanın En’lerinin ödül ale layık görüldüğü, komitesinde ünlü duayen koreograf Uğurkan Erez, Fashion TV Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat, Gülay Kamaz ve Aylin Arasıl’ın bulunduğu, Pr  ve Marka Danışmanlığı çalışmalarını Selim Akar’ın gerçekleştirdiği, Patirti.com ana sponsorluğunda düzenlenen “Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri” geçtiğimiz gece İstanbul Bomonti Hilton Hotel’de ünlü sunucu Öykü Serter sunumyla görkemli bir organizasyonla yaşandı.

202 ülkede aynı anda yayınlanan Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri’nin verildiği ödül törenine iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri akın etti. Organizasyon “Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği” işbirliğiyle özel bir sosyal sorumluluk projesine imza atıldı.

100 çocuğa burs hakkı verildi

“Patırtı Fashion TV Moda Ödülleri” kapsamında “Hayat Paylaşım ve Dayanışma Derneği” ile birlikte Moda Tasarımı, Moda Tasarımı ve Teknolojileri, Modelistlik, Stilistlik, Güzellik Uzmanlığı, Kuaförlük ve Makyaj konusunda önceliğin moda sektöründe eğitim almak isteyen şehit ve gazi ailelerin toplam 100 çocuğu burs hakkı kazandı. %100 burs kazanan 100 kişiye “Altier Moda ve Güzellik Akademisi” tarafından verilecek eğitimin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alma hakkı kazanacak.

En Moda Gelinlik Markası Pınar Bent’in şehit ailesi gelinlerine 50 gelinlik veriyor olması gecenin başka özel ayrıntısı olarak hafızalarda yer etti. Kimono takım elbisesiyle de geceye katılan  ünlülerin medya ajansı sahibi Selim AKAR  stiliyle ilgi odağı olurken En moda Pr Ofisi ödülünü aldı.

Defileler katılımcıları büyüledi

Modanın En’lerin ödül aldığı “Patırtı.com Fashion TV Moda Ödülleri ünlü modacılar Ertan Kayıtken & Yüksel Ak, Emre Erdemoğlu,  Mayo Markası  Lourenve  Patirti.com  özel koleksiyonlarını sundukları defileler ile taçlandırıldı. Ünlü model Özge Ulusoy patirti.com defilesinde podyuma çıktı.  Defile sonrasında Patirti.com Yön.Kurul Baş. Veliğ Dağ ödülünü verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı