Miroğlu anısına yarıştılar - Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber
Çarşamba, Şubat 1, 2023
Spor

Miroğlu anısına yarıştılar

Miroğlu anısına yarıştılar

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Dr. Salih Miroğlu geleneksel Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu ) Müsabakaları Girne Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde dün yapıldı

Yapılan müsabakalarda Girne bölgesi şampiyon olurken, ikinciliği Lefkoşa, üçüncülüğü Gazimağusa bölgesi aldı.


Müsabakaları Master Öykü Ergin, Açelya Ergin, Ana Tüysüz ve Nehir Seringöz’den oluşan hakem heyeti yönetirken dereceye girenlere ödüllerini Federasyon Başkanı Senior Grand Master Gökbilen ve kulüp temsilcileri verdiler.

 

BAYANLAR KMUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1.Gülşah Erfenike                   2.Defne Karam

2.Kategori:      1.Havin Yılmaz                       2.Enise Püsküllü                      3.Zehra Bilge Bayram

3.Kategori:      1.Zehra Naz Ağan                   2.Daria Shymushevska            3.Rojbin Özer

4.Kategori:      1.Bingül Özfaik                      2.Melis Kızıltaş                       3.Dua Rızwan Zaman

5.Kategori:      1.Melek Ünver                        2.Nursima Kara                       3.Kura Bah

6.Kategori:      1.Hira kürekçi                         2.Aslı İpek Kara                      3.Zeynep Kürekçi

7.Kategori:      1.İklim Gürcan Ünver 2.Zeliha Arpacıoğlu                3.Hamide Kurtul

8.Katagori:      1.Nina hordiienko                   2.Ada Doğan

9.Katagori:      1.Derin Karaca                         2.Miray Mafratoğlu                 3.Alya Akgün

 

ERKEKLER MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:      1. Münür  Püsküllü                  2.Miran Kutlu İnce     3.Timur Özfaik 2.Kategori

2.Kategori:      1. Fethi Özfaik                        2.Yakup Kağan Dağ   3.Atlas Ersoy

3.Kategori:      1.Damir İnce                           2.Ali Ersoy                  3.Ahmet Alp Hapurcuoğlu

4.Kategori:      1.Barış Erfenike                      2.Mustafa Yalçın        3.Tibet Ulukut

5.Kategori:      1.Cem Akel                             2.Mateo Antwe           3.Esat Büyüksarı

6.Kategori:      1.Mohammed Ossenyim         2.Ali Arpacıoğlu

7.Kategori:      1.Arda Doğan                         2.İsmail Kaya Akgün

 

KARATE KATA SONUÇLARI:

 

1.Kategori:      1.Aren Ege Şahin                    2.Mustafa Direnç Yöney

2.Kategori:      1.Daniil Tyutyugın                  2.Roman Nikitin                     3.Georgi  Lobonai

3.Kategori:      1.Danial Olasanai                    2.Danial Shamsyev

4.Kategori:      1.Dana Balkhashyeva

5.Kategori:      1.Karolina Alpsaran

 

Tepki göster
Bayıldım
0
Bayıldım
Huzurlu
0
Huzurlu
Hahaha
0
Hahaha
Üzüldüm
0
Üzüldüm
Hayran Kaldım
0
Hayran Kaldım
Facia
0
Facia
Web tasarım ve geliştirme : Baba Bilgisayar