Milyon $’lık Oyuncaklar

0
17
Milyon $'lık Oyuncaklar

Lüks merakı teknolojiye de sıçrayınca milyonlarca dolarlık dijital oyuncaklar üretilmeye başlandı. iPad'ler, TV'ler ve playstationların dışı elmas, pırlanta ve altınla kaplandı. Değerli taşlar ürünlerin fiyatını da artırdı. Elmas taş kaplamalı iPad, 8 milyon dolardan alıcı buluyor. Teknolojik olarak eskise de değerli taşlarla süslü dijital oyuncaklar, fiyatıyla birçok kişi tarafından alınıyor. Altın ve elmasla kaplama cihazların performansını artırmıyor.

24 ayar altın
Elmas taşlarla süslü iPad yerine biraz daha makul fiyatlı bir ürün isterseniz altın kaplamalı cihaz da bulabiliyorsunuz. 24 ayar altın kaplama dördüncü nesil iPad'de binlerce dolara alıcı buluyor. İşte Business Insider'ın derlediği 6 ürün:

Yetenek düşmanı kıymetli taşlar!
DEV ROBOT: 1 milyon 250 bin $
Her parçasını kendinizin de seçebileceği dev robot, çizgi filmleri aratmıyor. İnsan boyutunun 4 katı büyüklüğündeki robot, farklı renklerde de satın alınabiliyor.
ELMAS IPad: 7 milyon 944 bin $
Şu aralar iPhone 5S'in altın rengi yok satıyor. Ancak gerçek altın ve elmasla bezenmiş iPad'in hikâyesi daha eski. Hatta 2'nci nesil iPad altın ve elmas taşlarla süslenmiş.
ALTIN HOPARLÖR: 4 milyon 700 bin $
Evlerde oturma konforundan fedakarlık ederek salona yerleştirilen altından hoparlörlerin fiyatını görünce sesiniz bile çıkmıyor.

Diziler değil elmaslar izlensin!
160 ELMASLI PLAZMA: 130 bin $
Televizyon üreticileri de sınır tanımıyor. 103 inç ekrana sahip plazma TV'nin üzerine 160 elmas yerleştirilmiş. Değerli taşlar TV'nin görüntü kalitesini değiştirmese de fiyatını yükseltiyor.
İŞ İSTASYONU: 49 bin 150 $
Teknoloji merakı mobilyaları da etkiliyor. Örneğin, evde ya da iştesiniz. Sırtınızı rahatlatan bir koltuğa yatar gibi uzanarak üç TV'yi birden izlemeniz mümkün. İş istasyonu adı verilen bu ürünle karşınızda 3 adet 27 inç dev ekran var. Yani çalışmanız için herşey hazır. Özellikle masaüstü yayıncılık konusunda çalışanlar için hem kolaylık hem de keyif.

ALTIN KAPLAMA PLAYSTATION: 316 bin 900 $
Oyun tutkusu ve lüksü buluşturan cihaz, altın kaplamalı. PlayStation, satışa sunulmuş durumda.